Wpis z mikrobloga

Amerykański Naukowiec.

Tak każe na siebie mówić ten człowiek, jednak z nauką to on nie ma nic wspólnego; a wręcz bym powiedział, że zestawienie słowa "nauka" z jego osobą to zestawienie co najmniej groteskowe.

Bo w rzeczywistości mamy do czynienia z wykopkiem, który ma ponad 30 lat i regularnie zajmuje się tym by dowalać skrzywdzonym przez los ludziom. Amerykanski Naukowiec jest po prostu patologią. Poziom jego chorej fascynacji w tym by obrażać ludzi, sama forma tego obrażania, jego agresja...Czy tak zachowują się normalni, porządni ludzie? Czy normalni trzydziesto-kilkulatkowie przepychają się w internecie z ludźmi na słowa, licytując się o to ile to oni kobiet nie wyruchali i jakimi to oni są wygrywami? To jest robienie z kobiet czegoś w rodzaju trofeum; przedmiotowe traktowanie, chwalenie się RUCHANIEM - ale to może kiedy indziej rozwinę. Jedno jest pewne - ten człowiek jest aroganckim i tak naprawdę zakompleksionym człowiekiem. Bo to on stale musi podkreślać w internecie swoją mniemaną wartość, bardzo mu na tym zależy, widać to w jego zaangażowaniu i jego agresji.

On przecież porównuje się z ludźmi, którzy sami siebie nazywają przegrywami - czy silna i pewna siebie osoba musi żerować na zrezygnowanych już ludziach? Koleś wybiera sobie łatwe cele, szuka łatwych ofiar - by uciec myślami od tego, że w rzeczywistości to on sam jest ofiarą.

Konto ma już od 1.5 roku i w zasadzie robi tylko i wyłącznie to o czym u góry napisałem. Dlatego nazwałem to chorą fascynacją. Prostak, buc, megaloman, patus - to są słowa, które lepiej oddają jego osobę. A nie żaden Naukowiec.

Pod wpisem pokaże wam kilka jego komentarzy, które idealnie przedstawiają jego niski poziom; on się tak naprawdę sam nimi pogrąża, nic mu nie wystawia takiego świadectwa jak jego własne zachowanie.

Często czytamy hasełko: "normicy mają w dupie przegrywów" - i owszem, ci normalni tak, ale nie brakuje też takich, którzy będą dla przegrywów agresywni tylko dlatego, że ci są przegrywami. Przegryw jest dla takich normików neutralny tylko dopóki nie ujawni się to, że jest przegrywem, albo też nawet nie tyle co przegrywem, ale po prostu osobą, która się wyróżnia, odstaje. To już jest dla patologii powód do tego by takich odmieńców atakować, nawet jeśli taki odmieniec przecież wcale się nikomu nie narzuca - tylko po prostu żyje po swojemu. To już jest dla tych normików za dużo, nie potrafią tego znieść, że ktoś żyje inaczej niż oni; że łamie ich "uporządkowany" i schematyczny świat. Jeśli ktoś jest zagubiony, zmęczony i sobie nie radzi - znajdzie się jakiś normik, który będzie chciał jeszcze bardziej dokopać takiej osobie.

Powodem ataku często jest też po prostu wygląd, na który nie do końca mamy wpływ i który tak naprawdę nie powinien nikogo obchodzić. Amerykański Naukowiec śmieje się z przemcela, wstawia ciągle jego zdjęcia. A co tak naprawdę przemcel mu zrobił? Nic. Przemcel jest bardzo brzydki. Każdy to widzi. Ale czy to jest od razu powód do tego by mu to wytykać i się z niego śmiać? Przemcel już jest wystarczająco pokarany przez los, jak więc można być jeszcze tak bezduszną osobą by robić sobie z tego ubaw?

Bezpośrednio pod wpisem wstawiłem screen wypowiedzi Amerykańskiego Naukowca, wątek dotyczył cierpienia i nieudolności OPa, któremu nie wychodzi w życiu. Wszystko napisał anonimowo na AnonimoweMirkoWyznania, rozpisał się, napisał emocjonalny i osobisty wpis. Co na to nasz "bohater", samozwańczy naukowiec?
- To już widzicie na załączonym zdjęciu. Coś okropnego. Jak człowiek tak do człowieka może pisać? Jego "argument" sprowadza się do tego, że Op jest przegrywem, czy nie tak zachowują się zwierzęta? Gnębią słabszych tylko dlatego, że są słabsi. To już lepiej być przegrywem niż zachowywać się w ten sposób. Lepiej być przegrywem niż nie mieć wrażliwości, empatii i godności.

Musiałem w końcu napisać co o nim myślę, przeraża mnie to jak można być tak toksyczną osobą. Wiem, ze nie tylko ja go nie lubię, wszystko starałem się wyjaśnić i opisać, jeżeli się ze mną zgadzacie i również za nim nie przepadacie, proszę o plusa. Niech zobaczy ilu nas jest.

#przegryw #przemyslenia #bekazpodludzi #logikaniebieskichpaskow #stulejacontent ##!$%@? #tfwnogf #blackpill #przemcel #redpill #takaprawda
T.....i - Amerykański Naukowiec. 

Tak każe na siebie mówić ten człowiek, jednak z ...

źródło: comment_1593276768wBlgbaCNBqYPAhxDdcS9Tc.jpg

Pobierz
  • 11