Wpis z mikrobloga

@arbofi: Jeżeli kupujesz teraz dziurę w gruncie czyli oddanie za 2-3 lata to pewnie Praga Południe/Gocław. Jeżeli pociągną ten tramwaj na Gocław i M3 to ceny tam zwariują za te kilka lat.
@arbofi: jeśli rynek pierwotny to np. Bródno z terminem budowy na 2022 rok - akurat zrobią mieszkanie i zrobią metro. Na Targówku Mieszkaniowym w 2018 kupowałem za 8k. Oddane kilka miesięcy temu i cena już 11,5k (choć wątpie ze po tyle ktoś teraz na pandemie by kupował).
@arbofi: Właściwie każda z wyjątkiem obrzeży, czyli Ursusa, Włoch, Wesołej czy Rembertowa. Jak znajdziesz w dobrej cenie i spokojnej okolicy z dobrą infrastrukturą handlowo-usługową, to Praga Południe będzie porównywalna z Bielanami. Metra nie ma co fetyszyzować, czasem autobus czy tramwaj ma porównywalny całościowy czas dojazdu bo np. przystanek masz blisko domu. Na Żoliborzu, Mokotowie czy Woli ceny są z kosmosu, nie wiem czy warto dopłacać, aby być w centrum szybciej o
@gobi12: Co prawda szukam z terminem oddania 2021 max i Praga Południe wydaje się rozsądna cenowo na tle pozostałych dzielnic z dobrym dojazdem do centrum
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Utero: w jakim sensie Praga Południe jest porównywalna z Bielanami??
Poza tym jak chce spokój to taki ursus czy wesoła z połączeniami SKM nie jest zła opcją.
@arbofi Jak Praga to cordia buduje horyzont Praga na Ostrobramskiej
Jak chcesz szybciej zejść z najmu to bliski wawer z połączeniem skm i 125 do metra.
@Krzyszy: Przejechałem się na ursus zobaczyć jedną inwestycję (ursus factory) i trochę przeraziła mnie jego wielkość- powstaje chyba z 15 bloków przez następnych kilka lat
@oktaNITRO: szczerze mówiąc to nie orientuje się jak wyglądają ceny na Pradze, bo żyje po drugiej stronie Wisly. Wydawało się, że Żoliborz, Bielany czy Wola będą droższe niż Praga, ale wychodź na to, że cenowo bardzo podobnie.

PW mam odblowane.