Wpis z mikrobloga

Hej #wykop, siedzę przy piwie i stwierdzam że od skończenia mojej pełnoletniości nie ma osoby z którą zgadzałbym w stu procentach. To samo z partiami politycznymi na które głosujemy przy wyborach do sejmu. Od dłuższego czasu obserwuje tendencję "niech ktoś", no to stwierdzam że końcu to będę ja...
Sam tematu nie ogarnę więc proszę o pomoc osoby z podobnym zdaniem jak ja.
Jeśli tylko bedzie oddzew obiecuję założyć komitet czy też partię, określimy program wyborczy i w końcu przerwiemy rządzenie po/pis.
Obiecuję powołać kompetentnych ludzi na ministrów, wykształconych w odpowiednich dziedzinach. Na prezesów spółek państwowych również pójdą osoby obeznane w temacie, a nie "mierne, bierne, ale wierne"
Mam dosyć tego co sie dzieję i chce to w końcu zmienić
#dzienna #nocna #niewiemjaktagoac
  • 9
  • Odpowiedz
  • 0
@oslet dogodzić sie wszystkim nie da, aczkolwiek uważam, że jest wiecej osób niż ja ktora się nie zgadza z polityką wczesniejszego jak i obecnego rządu
  • Odpowiedz
  • 1
@ethaniel tego nie napisałem że mi się podoba. Napisałem że Twój pomysł to absurd. I że ogólnie gadasz jak poparzony. Niezadowolenie z obecnego stanu (czy też ze wszystkich poprzednich) to jeszcze nie jest żaden punkt wyjścia do budowania czegokolwiek. Do żadnego zrzeszenia się z kimkolwiek.

Z tym samym na ustach szli Kukiz Palikot Lepper Petru Giertych Biedroń Bubel Kononowicz Gwiazdowski Tymiński Hołownia Jurek Ikonowicz i dziesiątki innych przez dziesięciolecia. I wiesz co?
  • Odpowiedz
  • 0
@ethaniel ale próbuj, będziesz kolejnym który mówi - głosujcie na mnie, bo ja to naprawdę chce dobrze. Ale tak naprawdę naprawdę, a nie tak jak inni tylko na żarty.
  • Odpowiedz
  • 0
@oslet z tych wszystkich których wymieniłeś chyba najbliżej mi do Gwiazdowskiego, ale w sumie masz rację, jeśli merytoryczny człowiek sie nie przebił to jak ja mam to zrobić... Nic na to nie poradzę, że do chodzę do momentu krytycznego gdzie przez ostatnie 20 lat wybiera się jedną i tą samą opcję, ludzi wiernym programowi partii... Nie chce naprawić całego świata, ale chciałbym zatrzymać wyzysk podatników. Spółka odpowiedzialna za wybudowanie elektrowni atomowej to
  • Odpowiedz