Wpis z mikrobloga

Nie posiadam meldunku w Warszawie, lecz dopisałem się tu do spisu wyborców. Czy moim okręgiem wyborczym jest okrąg, do którego przypisania jest moja ulica i adres obecnego zamieszkania?

#warszawa #wybory
  • 17
  • Odpowiedz
@non-serviam: niestety możliwe, że jak nie dostałeś decyzji to Cie nie dopisali. W jednych z ostatnich wyborów złożyłem wniosek w terminie, a odpowiedź dostałem w poniedziałek rano po wyborach (xD). Oczywiście na liście mnie nie było ;)
Możesz iść spróbować.
  • Odpowiedz
@ubermm: a tą odpowiedź po wyborach dostałeś pozytywna czy negatywną? ( )

@Forin: złożyłem w terminie ale dla tych dzbanów za późno pewnie, kawa sama za biurkiem się nie wypije (°°
  • Odpowiedz
@non-serviam: Mi też facet z UM na chacie napisał, że jeśli nie było problemów z wnioskiem to mogłam po prostu nie dostać potwierdzenia i tyle. Więc na pewno warto iść spróbować ʕʔ
  • Odpowiedz
@gabonczyk: @berryb: o to kawę w rękę weźmiemy i się przejdziemy (σ ͜ʖσ)
@ubermm: wyobraź to sobie, sobie że jest taka sytuacja, że jest 50% sztywno i brakuje jednego głosu i patrzą, a tu ostatni wyborca został, który w poniedziałek zagłosuje, bo wniosku nie mogli znaleźć. Losy świata w twoich rękach ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@non-serviam: dlatego trzeba iść sprawdzić czy dopisali do spisu wyborców czy nie. Ja wtedy olałem bo nie było mnie na liście i nie robilem jakiejś dramy bo to były wybory do PE. Ale w następnych wyborach już moje nazwisko było ;)
  • Odpowiedz