Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
Ej, chciałem się dopisać przez ePUAP do spisu wyborców, oststnio to robiłem rok temu i dostałem potwierdzenie a teraz nic. Dopisywalen się w niedzielę, a podobno na luzaku można było do wtorku. Czy brak informacji zwrotnej oznacza, że mnie nie dopisali?

#gdansk #wybory
  • 17
  • Odpowiedz
@Bomfastic: Ja w tym roku powiadomienie dostałem wyłącznie na skrzynkę epuapową, gdzie żeby przeczytać odpowiedź musiałem się przekopać przez strasznie nieintuicyjny system i ze dwa razy podpisać jakieś potwierdzenia profilem zaufanym
  • Odpowiedz
@Bomfastic: Miałem tak z ostatnimi wyborami, zgłosiłem się nie dostałem potwierdzenia, poszedłem i byłem na liście. Idź zobacz, jak będziesz to zagłosujesz, jak nie to przynajmniej wiesz, że próbowałeś
  • Odpowiedz
@d4rkvn: o cholibka kolego, właśnie odkryłem, że u mnie tak samo google wrzuciło do spamu, a odpowiedź miałem tego samego dnia co wysłałem wniosek, wielkie dzięki ( ͠° ͟ل͜ ͡°)
  • Odpowiedz
@Bomfastic ja się dopisywałem w piątek (19.VI),bie dostałem potwierdzenia ani w epuap ani na maila (w spamie też nie), ale byłem dopisany (głos juz oddałem); brak powiadomień to pewnie nasze dobrze wydane pieniądze na super system epuap ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz