Wpis z mikrobloga

Grał ktoś z was ostatnio AMX 50B? Warto go nabyć? To już taki dziadek wota, mało go widuje na randomach, ale wydaje się być nadal godny uwagi. Mam pełno schematów i mógłbym od razu wybadać dyszkę, więc droga do niego mnie niezbyt interesuje.
#wot

Czy warto zrobić AMX 50B?

  • Tak 54.3% (19)
  • Nie 45.7% (16)

Oddanych głosów: 35

  • 39
  • Odpowiedz
@sheridan97: A co mi po optyce i ponad 500m view range? Statystyka o skupianiu z gry opisuje czas zmniejszania okręgu bodajże o 60%. Od dawna używam celownika z pokazanym rzeczywistym czasem skupiania i na początku prawdziwy czas skupiania bywał zaskakujący. Przy strzelaniu na dystans to 12.5% do zwężania celownika sporo mi da, zwłaszcza że po strzale celownik bywa rozwalony jak drogi na podkarpaciu po powodzi. Nic bardziej sensownego w obecnym wyposażeniu
  • Odpowiedz
@vomalio: 50B nie ma możliwości zamontowania największej osłony, bo ona jest bodajże od 75 ton. A ta o rozmiar mniejsza nie daje zbyt wiele. Dodatkowo sporo waży i odbije się to na mobilności. Staba, wenta, bounty skupiacz. Innej opcji nie widzę, bo to zmaksymalizuje potencjał działa.
  • Odpowiedz
@vomalio: Jeden gęsty krzak daje +50% do camo. Dwa takie powodują, że tylko na proxy cokolwiek wyspotujesz. Natomiast na otwartym polu i tak Cię wszystko z camo 15+, nawet bez optyki, wyspotuje zanim Ty to wyspotujesz. Raczej nie jestem graczem, który stoi na środku i liczy na swój VR. XD Od tego jest mechanika krzaczków i cierpliwość żeby z nich korzystać.
  • Odpowiedz
@vomalio: Kran ma #!$%@? działo ale wolę grać nim niż np 50B. Na bliski dystans jak wiesz gdzie się ustawić to potrafi robić sieczkę. Ostatnio sam trzymałem flankę ciężkich na Fiordach xD IMO bardzo przyjemny czołg, chociaż działo pozostawia wiele do życzenia. Wszystko jednak i tak się sprowadza do tego na jakich przeciwników/sojuszników trafisz. Nawet najlepszy czołg nie pomoże jak przy boku masz bandę debili a za przeciwników ogarniętych graczy
  • Odpowiedz
@Kecq: gorzej jeśli to wygląda jak moja dotychczasowa gra na emilu 1451. 3 pociski wystrzelone, 2 trafione, 1 przebity, bo trafić tym z odległości większej niż 200m to cud. Nie mówiąc już o tym że po zatrzymaniu się masz tak wielki okrąg, że i tak zanim skupisz to przeciwnik #!$%@? xD
  • Odpowiedz
@vomalio: Emil 1951 jest #!$%@? pod tym względem: długo ładuje, ma #!$%@?ą penetrację i rozrzut a pancerz wieży nie robi czasami wrażenia nawet na 8 tierach, o 9 i 10 nie wspominając.
  • Odpowiedz
@vomalio: miałem tą linię zrobioną zanim dostała buffy i przed wprowadzeniem premki i bardzo dobrze ją nawet wtedy wspominałem. Teraz po tych zmianach to już w ogóle super. Niestety Emil 1951 to duże rozczarowanie i nijak się ma do całej linii. Robi tylko zły PR reszcie czołgów w tym drzewku
  • Odpowiedz