Wpis z mikrobloga

W drodze na wybory powiedziałem babie której pies się zesrał koło bloku (nie mojego), co zrobi jak moje dziecko wdepnie w gówno- będzie Pan musiał umyć mu buty. No #!$%@? tak się we mnie zagotowało, że stwierdziłem, że #!$%@? jedyną opcją będzie zadzwonić na policje czy tam straż miejską i wiecie co baba mi #!$%@?ła do bloku XDDD Dla wykopków którzy by trzymali ją za rękę, miała jakiegoś pitbula czy inne gówno i tak wiem, że większość mirków by się cieszyła jakby pies ugryzł bo odszkodowanie stronk, ale ja tam wole mieć nogi całe. Tak więc tylko jedyne co zdążyłem jeszcze w między czasie, że nic dziwnego że jak wygląda się jak gówno to gówno nie przeszkadza ( ͡° ͜ʖ ͡°). Co powinienem robić na drugi raz jakie informacje przekazać policji/ straży miejskiej czy jej opis i wygląd psa wystarczy i wlezą do bloku i będą szukać czy tak na prawdę ''gówno'' mogą zrobić jak za rękę jej nie złapią? PS Pies był oczywiks bez kagańca xD Pozdrawiam miraski i mirabelki miłego popołudnia ʕʔ Aaa jak coś to nie mam dziecka xD Dalej możecie przesyłać cvki mirabelki <3
#wybory #polityka #kiciochpyta #przegryw #pytanie
  • 1