Wpis z mikrobloga

Postanowiłem coś zrobić ze swoim życiem i dla motywacji będę wrzucać zapocone zdjęcie moje po każdym bieganiu. Wczoraj w nocy było 9. spocenie się. W planach jest 100.
Wczoraj wrzuciłem to zdjęcie w nocy. Komentarze jakie dostałem były takie, że wyglądam jak menel, który przebiegł 20m do żabki i, że oszukuję, bo normalnie noszę słuchaweczki, porządne sportowe ubranko, a tutaj akurat miałem takie, a inne i łańcuch. Wystraszyłem się i skasowałem tamten post, ale wrzucam go ponownie. #!$%@? się hejterzy. W dodatku łańcuch, który sobie założyłem dopiero po dobiegnięciu na #aos, gdzie spotkałem innego Mirka z #lublin, który mi wykonał to zdjęcie, ale wolał, żebym go nie oznaczał. Więc tłumaczę - ja zawsze noszę łańcuch i nosiłem go od dziecka, bo tak po prostu lubię. Jak biegam to oplatam go sobie wokół spodni, co tworzy dodatkowe obciążenie. I obiecałem jedynie 100 spoceń i nie nie oszukuję. Nie oblałem się #!$%@? mać wodą. Przebiegłem około 2km i to dosyć szybkim temptem, żeby poprawić VO2max. Jest jeden Mirek, który potwierdzi jak bardzo zlany potem byłem i dyszałem jak dobiegłem na miejsce. Nienawidzę hejterów i od teraz będę używał aplikacji Enomondo. MIEJCIE MNIEJ HEJTERSKI DZIEŃ! ()
#spocony #bieganie #100spocen #biegajzwykopem #lublin @Prophet
Pobierz Prophet - Postanowiłem coś zrobić ze swoim życiem i dla motywacji będę wrzucać zapoco...
źródło: comment_1593365338CWRKe5TFnSxCMIOqPz5G5L.jpg
  • 5