Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 867
Apel do wszystkich popierających #konfederacja #bosak
Idźcie #!$%@? na drugą turę i głosujcie przeciwko Dudzie, nie dajcie się zwieść tym głupim przymilaniem się, pamiętajcie co *** wyprawiał przez ostatnie 5 lat.
Ja też, jako wyborca Bosaka w pierwszej turze - zagłosuje na Rafała, tak jak Gowin, niestety czasem trzeba. #wybory #4konserwy #polityka
  • 67
@phild: wystarczy nawet że nie pójdą i trzaskowski wygra, duda bez głosów innych nie wygra tych wyborów, a jednak myślę że bardzo ciężko mu będzie przekonać wyborców innych kandydatów
@phild: ja i tak na drugą ture nie ide, ale słuchaj teraz, paradoksalnie Duda może być bardziej niezależny od swojego obozu politycznego niż Trzaskowski, z prostego powodu już nie bedzie ubiegał sie o reelekcje, nie jest to oczywista i prosta sytuacja jak ją teraz przedstawiasz.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@Dutch: Na twitterze podobno ***owcy go strasznie atakują, że przez niego druga tura, nie zdziwiłbym się gdyby zagłosował na Rafała XDDD
Ale to dobrze, ubytek Porozumienia oznacza mniejsze poparcie dla Dudy XD
chyba oszalałes ze konfederacja zagłosuje na Trzaskowskiego XD


@baobabtoudi: Dlaczego? Z punktu widzenia wyborcy konfederacji głosowałbym na konflikt pis-po, a najlepszą kanwą do wytworzenia tego konfliktu ustawienie prezydenta w opozycji do rządu.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@PanFranciszek: dokładnie, ja też najprędzej głos nieważny. Niewiele zmienią, choć trzeba oddać, że Trzaskowski na pewno nie będzie automatem do podpisywania pisowskich ustaw. Ale z dużej ilości syfu narobionego przez 5 lat się nie wycofa. Ja mam dość państwa, które ciągle kombinuje, jak mi zabrać, żeby łaskawie mi potem oddać. #!$%@? takie coś, z takim podejściem to ten kraj nigdy zachodu nie dogoni. Albo się Polacy w bólu i w trudach