Wpis z mikrobloga

Chciałbym podjąć studia w dziedzinie informatyki, a dokładniej programowanie. Jako że raczej nie dostanę się na dzienne na URz to chciałbym wybrać jakieś studia zaoczne. I teraz pytanie, która uczelnia będzie lepsza w Rzeszowie, czy to obojętne którą wybiorę? Na razie zastanawiam się nad WSIiZ, ale to ze względu że mam najbliżej do niej. Z góry dzięki! ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#rzeszow #informatyka #studia
  • 11
@tomasiak: Kolego, skończyłem WSIZ w 2011 i bylo spoko. Znam ludzi z polibudy i generalnie wniosek jest jeden - na studiach niewiele sensownego się nauczysz. Stawiaj na języki obce (angielski) i ciśnięcie samemu tego co chcesz robić. Większość przedmiotów nie przyda Ci się w komercyjnej robocie.
@tomasiak: Po miesiącu zaczonych na PRz szybko zmieniłem na WSiZ. PRz to jest katorga na zaocznych, 20h zajęć w prawie każdy weekend. Na WSiZ co drugi weekend i krótsze zajecia, materiał z matmy to 1/5 tego co na PRz, w ogóle WSiZ jest dużooo łatwiejszy, a daje ten sam papier. O URz wiele nie wiem, ale słyszałem że tam informatyka to raczej słaby kierunek, dla osób które nie wiedzą co ze