Wpis z mikrobloga

@Den_Pz: mam paru znajomych co pracują w komisjach wyborczych i powiem Ci jak to wygląda z tym liczeniem głosów nieważnych.

Ano tak, że liczą to co im się podoba.
Baba z komisji jest za PiS-em? To przepuści niektóre nieważne dla PiS-u.
Głos na Trzaskowskiego, iks wystaje nieco poza ramkę? Cyk nieważny, bo niezgodny z moją linią poglądową.

Mimo że niby przepisy są precyzyjne, to sobie potrafią uznaniowo wybierać który jest nieważny
@NiedzielnyMirek masz prawo żeby chodzić na uszach i śpiewać smerfne hity. Jakoś tego nie robisz. To że coś wolno nie oznacza że trzeba to robić.

@arkagham niby jak ten jego głosik może cokolwiek? xD zagłosował i i tak jest to nic nie wa te bo nawet go nie policzyli. A nawet jak by policzyli to dosłownie nic by się nie zmieniło

@Den_Pz a gdzie ja napisałem że nie możesz iść się kłóci
@Den_Pz: na instrukcji sa dwie zasady xd tylko jeden kandydat oraz PRAWIDŁOWO ODDANY GŁOS TO DWIE PRZECINAJACE SIE LINIE W KWADRACIE OBOK IMIENIA Xd fajka, V to nie sa przecinajace sie linie. Ktos mogl to zaliczyc i nie zaliczyl a ktos trzymal sie zasad i nie zaliczyl. Obojetnie czy ze zlosliwosci czy bogobojnosci, ale nie zrobil nic zlego. Dziwne, ze tylko jedna osoba w komentarzach zwrocila na to uwage