Wpis z mikrobloga

Ludzie którzy oddaliście głos na Trzaskowskiego napiszcie w komentarzach dlaczego właśnie na niego? Dlaczego nie Hołownia, Kamysz czy inny Biedroń? Szczerze nie potrafię zrozumieć tej decyzji. Pomóżcie mi proszę pisząc i powiedzcie mi czym się kierowaliście.
#wybory #neuropa #bekazpisu #bekazprawakow #4konserwy #tvpiscodzienny
źródło: comment_1593456040EBcOqrhrhH0iHlrUlB2dTG.jpg
  • 32
@ZapomnialWieprzJakProsiakiemByl: Sentymenty partyjne (wielu głosujących #!$%@? się mentalnością partyjną), inni uważali, że ma największe szanse na pokonanie Dudy (wg mnie błąd), a jeszcze inni uznali, że na Prezydenta czyli na stanowisko REPREZENTACYJNE, na głowę państwa chcą człowieka o dobrej dykcji, znającego języki, wykształconego i #!$%@?ącego się w miarę umiarkowanymi poglądami. Nie głosowałem na niego, nie popieram ale myślę, że w porównaniu z tym co było i tak byłby jednym z lepszych
via Wykop Mobilny (Android)
  • 47
@ZapomnialWieprzJakProsiakiemByl: solidne wykształcenie i doświadczenie polityczne, jednocześnie z w miarę liberalnymi poglądami na gospodarkę i światopoglądowo. Najbliżej temu do poglądów które posiadam.
A że POPiS, co zrobić, niektóre państwa jak widać muszą być dwupartyjne (bla bla tak myśląc nic nie zmienisz, prawda, ale realnie patrząc narazie się tego układu nie ruszy) ¯\_(ツ)_/¯
@Faful:
1 Chyba nie ma sensu dyskutować.
2 . W obecnej sytuacji ma pandemia/gospodarka ma znaczenie i może sprzyjać Dudzie, Hołowni i Kamyszowi. Tylko nie Biedroniowi i Trzaskowskiemu. Czyli tu wygrać powinien Hołownia albo Kamysz- zdolność do kompromisów albo Duda wiadomo dlaczego.
3. Tak jak i Kamysz, Duda, i wcale nie jestem przekonany co do doświadczenia. Jest wygadany ale doświadczenia w rządzeniu nie ma żadnego.
4. Za Kamyszem i Hołownią też
@gtk90: No to moim zdaniem popełniłeś błąd. Zarówno Kamysz jak i Bosak łatwiej pokonali by Dudę.
Wszyscy wyborcy Trzaskowskiego, Biedronia bez większych oporów zagłosowaliby na Hołownię czy Kamysza.
Wyborcy Bosaka czy Kamysza już nie tak chętnie zagłosują na Trzaskowskiego. W najlepszym razie zostaną w domu.
Zresztą sondaże pokazywały że Trzaskowski ma najmniejsze szanse w drugiej turze.
@ZapomnialWieprzJakProsiakiemByl: nie postrzegam tego w kategoriach błędu: niestety najmniejsze szanse w drugiej turze (chociaż różnice między nim a SH czy WKk były minimalne) , ale zdecydowanie największe szanse w pierwszej turze, a chciałem żeby kandydat opozycji miał jak najwyższy wynik w pierwszym głosowaniu - co najmniej 30%. Natomiat gdyby Hołownia był na miejscu RT w sondażach przed niedzelą, to chętniej oddalbym głos na niego, ale RT też mi pasuje
@ZapomnialWieprzJakProsiakiemByl: zastawiałem się pare dni temu, czy czasem nie bylo tak, że tvpis specjalnie wykreowalo go jako największego wroga, bo wiedzieli, że duda go pokona. Między czasie okazalo się, że RT ma jednak jakieś szanse wygrać i dobrze mu idzie w kampanii, więc szli dalej w tą narrację, a media liberalne również zaczęly go pompować jako głównego paladyna w walce z karakańską zarazą ( ͡° ͜ʖ ͡°)
(bla bla tak myśląc nic nie zmienisz, prawda, ale realnie patrząc narazie się tego układu nie ruszy)


@Buka_Buka: Jeśli każdy będzie tak pieprzył kocopoły to z pewnością się tego układu nie ruszy.
Typowe "niech ktoś coś zrobi, to ja wtedy dołączę jak już będzie nas dużo".

I z tą liberalną gospodarką to bym się u RT nie zapędzał, bo ledwie kilka dni temu obiecywał ze swoim sztabem kolejne rozdawnictwa (poza utrzymaniem
@ZapomnialWieprzJakProsiakiemByl:
Holownia - myślałem o głosie, ale nie podoba mi się podejście do aborcji, zielska, lgbt, prywatne podejście do religii oraz wieczne porozmawiajmy i określenie swoich poglądów. Krzyczenie o bezpartyjności, a zakładanie właśnie partii po wyborach.
WKK - sympatyczny, aż poglądy PSL nie są dla mnie, nie jestem rolnikiem, konserwatywne wartości
Biedron - jestem gejem a mój pomysł na Polskę to rozdawnictwo i populizmy

Każdego z tych kandydatów trzask #!$%@? prezencja
Co proponowała jeszcze poza 100zl na kulturę? Wymianę w domach urządzeń na bardziej ekologiczne?


@as25_cule: Remontowe 10k+ obejmowało też wymianę okien itd, nie tylko fotowoltaikę czy piece/bojlery, więc nie sprowadzaj tego do ekologii.

A to "100 na kulturę" to też beka, bo finansować gówniakom seanse Disneya a starszym jakieś 365 dni albo inne gunwo od Papryka Vege to chyba gorsze niż 13. emerytura na leki xD
@Dawkins_Wszechwiedzacy: Poza tym z tego co ostatnio czytałem na mirko, ponoć już jest coś podobnego a nawet o wyższych kwotach. Sam punkt mówił głównie o poprawie ekologicznej. Szczerze w ten punkt się nie zagłębiłem za bardzo, bo już jestem coraz bardziej zmęczony tymi wyborami