Wpis z mikrobloga

Zaintrygowało mnie to, co od pewnego czasu wyrabia się na #instagram - otóż pojawiło się mnóstwo profili dziewczyn z x odważnych fotek na zachętę (wyszukiwarki obrazów ich nie znajdują), w opisie rzeczy typu "vip kamerki spotkania sexting, itp." i uwaga: "cennik na priv". Zazwyczaj dostępne są różne pakiety, w tym najdroższe VIP ze 'spotkaniami', płatność za wszystko oczywiście tylko online z góry (PaySafeCard, BLIK lub PayPal). #!$%@? fejkiem na kilometr, ale nie bardzo mam ochotę ryzykować forsą żeby się przekonać ( _)
Stąd pytanko do Was Mirki - może miał ktoś z Was, albo "kolega" do czynienia z czymś takim i przekonał się o legitności tego na własnym portfelu? Zapraszam do dyskusji
( ͡° ͜ʖ ͡°)

Jeśli kogoś uraziłem doborem tagów to przepraszam, nie robię tak często ( ͡° ʖ̯ ͡°)
#przegryw #roksa #prokuratorboners #seks
  • 7
@Tercolio: pisałem o tym z miesiąc temu,bez reakcji.Sam poświęciłem chwilę czasu i po zdjęciach z jednego takiego profilu dotarłem do oryginalnego profilu-jakaś niemka.A tu ktoś spermiarzy naciąga,żeby konto wyglądało na autentyczne to nawet dodawane było story(oczywiście kopiowane od tej niemki).Zgłosiłem konto jako podszywające się,ale właśnie patrzę że do dziś nic z tym nie zrobili,ktoś dalej naciąga.Musi to być opłacalny interes.
Jak chcecie sami obczajcie i zgłaszajcie p_ciuckowska
@Tercolio: w sumie 90% to fejki. Zwykle właśnie kradzione foty z innych profili od lasek które za granica robią to serio. Niektóre faktycznie maja onlyfans czy inne profile gdzie zajmują się e-whoringiem. W Polsce wiadomo jak to p0lki cwaniary, tfu #!$%@?. W zasadzie to mam ziomka, który sprzedawal na gadu gadu jakieś softy i inne zdjecia ściągnięte z tumblra starym dziadom