Wpis z mikrobloga

  • 2
@Pangia on się chwali swoim mustangiem, a Ty do niego piszesz, że najbardziej bezpłciowy Mustang w historii, więc patrząc logicznie, tak, mówisz o modelu opa.
  • Odpowiedz
@Trollsky: gratuluję autka, niech się sprawuje :)

Ja siedziałem w mustangu 2014 (podstawowym) i 2019 albo 2020 (Bullit).
Ten nowy jest fajny w środku, rozmyślam nad takim ale też wpadły mi w oko starsze i tańsze mustangi. Siedziałem w tym z 2014, w podstawowej opcji z materiałowymi fotelami i miałem wrażenie, że są one dość słabej jakości mówiąc delikatnie. Sam handlarz mi się przyznał, że on wie że te fotele są
  • Odpowiedz
Motoryzacyjne stałem sie spełnionym człowiekiem :) Uczucie podobne jak na motocyklu - mozna wsiasc, zrobic 300 km bez celu i cieszyc sie drobnostkami - zapachem drogi, lasów i pól. Radia nie trzeba uruchamiać.


@Trollsky: koń też zwalony?
  • Odpowiedz
@Trollsky: Ktoś w komentarzu pisał że to używka z 2008, a to nie jest tak że bullit to specjalna wersja produkowana gdzieś koło 2018/19? Wymieniłeś kiere czy to nowy samochód?
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Trollsky: ja, kiedy odebrałem swojego Mustanga (skromniejszego niż Twój, V6 4.0 here) też jeździłem z 10 godzin bez celu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Witaj w klubie, cumplu.
  • Odpowiedz
  • 0
Dlaczego ludzie kupuje te chińskie mustangi? Jakość wykonania porównywalną że skoda czy innym VW, a cena dwa razy tyle. Do tego jakiś nie widzę w tej marce żaden ekskluzywności. Dla mnie ford tylko f250 jest cis wart
  • Odpowiedz