Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@nalo: końska Mucha, ścierwo najgorsze... miałem po weekendzie tak samo. Pewnie miejsce ukąszenie gorące. Kup wapno i jedz 1 tabletka co 4 godziny chyba że duży chłopak jesteś to dwie. Możesz robić okłady z lodu. Powinno trochę Mniejszych ból. No i smarować.
@nalo ostatnio miałem podobne gówno. Tylko nie tak czerwone, a bardziej spuchnięte jakby mi ktoś młotkiem #!$%@?ł. Swędziało i po tygodniu zeszło. Bolało też jak chodziłem.
@nalo Ostatnio oglądałem film popularnonaukowy na temat kleszczy, zaczerwienienie może oznaczać zarażenie boreliozą od kleszcza. Co prawda powinno mieć ono inny kształt i być raczej bezbolesne, ale nie ryzykowałbym i poszedłbym do lekarza, bo ponoć wcześnie wprowadzone antybiotyki skutecznie mogą to dziadostwo zwalczyć
@nalo: idź z tym do lekarza, nie robi Ci się tam jakiś pęcherz z płynem? kilka lat temu poparzył mnie barszcz sosnowskiego i to troche podobnie wyglądało, tylko nie pamiętam czy były te pęcherze, jak wpisuje w google poparzenie barszczem sosnowskiego to są same zdjecia z pęcherzami