Wpis z mikrobloga

@southlander: najbardziej skuteczną metodą antykoncepcji są hormony. Jakoś nikomu nie przeszkadza że kobiety mieszają sobie w całej gospodarce hormonalnej, czasem nawet ją #!$%@? kompletnie mimo, że leki przepisuje lekarz. Ale jak w kryzysowej sytuacji kobieta chce wziąć jedną tabletkę to #!$%@? wielkie larum bo to niebezpieczne albo jakiś mądruś z internetu nie widzi potrzeby
@fagitty-bobitty: To nie wiem. Mam znajomą ginekolog i nawet z nią chwile temu gadałem. U niej wystarczy powiedzieć w rejestracji, czy to osobiście czy przez telefon o co chodzi, recepcjonistka przekazuje tylko informacje, ona przepisuje receptę, recepcjonistka wydaje kasując jak za normalną wizytę i to tyle. Do godziny masz receptę. Żadnych badań, wywiadów itp. A zwykła wizyta u niej nowej osoby to termin na za pół roku xD
@Felixu: nie. żadne silne leki hormonalne nie są wydawane bez recepty w PL. Problemem jest najwyżej dostępność konsultacji lekarskich w wielu miejscach w PL. Bo w takiej wawie, to o każdej porze dnia i nocy można raz dwa podjechać na konsultację.