Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 593
#polityka #bekazpisu #bekazpo
Przepiękny jest ten kraj, gdzie politycy przegłosowali że będziemy musieli się składać innym ma wakacje.
To jest dno i pięć metrów mułu co PiS zrobiła z polityką. Jak się przyjzycie to można zobaczyć że wszyscy głosowali za. Nawet opozycja. Teraz będą wszyscy jednogłośnie głosowali za 500+, za 18 emerytą, a niedługo i za menelove plus. Jeśli nie rozdasz pieniędzy to obecnie w polityce nie istniejesz. Polacy homo sovieticus.
Pobierz rutkins - #polityka #bekazpisu #bekazpo 
Przepiękny jest ten kraj, gdzie politycy prz...
źródło: comment_1593709135CVyyjDdVZ9FmFXVPM4bF1n.jpg
  • 39
nie wiem nie interesuje się włoska polityka, ale interesuje się polska


@rutkins: widzę że to zainteresowanie sprowadza się do #!$%@? na punkcie PiS.
Tak Włochy jak i Polska wprowadzają "składanie się innym na wakacje" (albo na remont chałupy, bo tam też takie wymyślili) żeby wskrzesić branże nadszarpnięte lub zaorane przez COVID. Na pewno o tym słyszałeś, ale nienawiść do PiS nie pozwala ci informacji przetrawić. Ja pewnie też czas marnuję na
w jaki sposób polskie morze mogło stracić na pandemii która była marzec - maj jeśli sezon zaczyna się w lipcu


@rutkins: pierwsze primo branża turystyczna i hotelarska istnieje także poza wybrzeżem. Drugie primo: działa także wiosną a jak nie działa to generuje straty. Trzecie primo: ludzie potracili pracę lub zarabiają mniej – ten sezon może być naprawdę chudy i wtedy właśnie branża straci najwięcej.

ja zdania nie zmienię


Ja tu nie
@rutkins: moze mi ktoś wyjaśnić jak to jest, że wszyscy spoza pisu krytykują tę ustawę, a pis ma senacie tylko 48 miejsc. Dlaczego pozostałe 52 osoby nie zagłosowały przeciwko? w tym 43 z KO.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Oake: juz napisałem dlsczego. Nie mogą być przeciwko jeśli chcą żyć politycznie. Trwa teraz kampania prezydencka jeśli by byli przeciwko to PiS i tvp by to wykorzystali przeciwko nim "jak to Kevin nie zobaczy w tym roku morza?! Dobrze ze PiS rządzi oni zawsze dają pieniążki".