Wpis z mikrobloga

Ktoś jechał ostatnio od Mysich Górek przez Sokoły do Pionek? Interesuje mnie w jakim stanie jest droga po lewej stronie torów między Sokołami a Pionkami. Nadal polna czy już utwardzona szutrowa?

#radom #pionki #rower
  • 17
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@widmo82: z tego co pamiętam to "piach" i patrząc na stan dróg asfaltowych prowadzących do Pionek, to nie spodziewał bym się jakiś zmian. Zresztą robiliśmy modernizację zasilania PKP na Lini Radom-Pionki dwa lata temu i próżno szukać przyzwoitej trasy wzdłuż torów.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Desmosedici: od Jedlni let. do Sokolow to wiem. Od dawna jest asfalt od strony Jedlni kościelnej. Pytanie co jest dalej po tej samej stronie. Za Sokolami jest asfalt po stronie Pronitu ale ciekawi mnie przeciwna strona.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@widmo82: Chodzi Ci o tą drogę leśną od sklepu w sokolach wzdłuż torów? Piach, piach i szuter jak się ogródki działkowe zaczynają, potem to już asfalt. Cały czas miałem na myśli trasę wzdłuż torów.
  • Odpowiedz
@widmo82: od strony sokołów jadąc w stronę jedlnii letnisko -> za adolfinem masz okropne piachy, aż do niestrzeżonego drugiego przejazdu, to będzie jakiś kilometr, półtora trasy, potem przecinasz tory i jedziesz wąską ścieżką dawnego toru kolejowego aż do budki dróżnika w jedlnii letnisko.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Mirkowy_Annon: geolokalizacja u ciebie kuleje.
Wiesz gdzie jest przejazd kolejowy przy sklepie w Sokolach? To pomysl że za tym sklepem chcesz pojechać droga wzdloz torów aż do Pionek. Nie przejeżdżasz przy sklepie na drugą stronę i nie jedziesz asfaltem. Jedziesz zachodnia strona torów.
  • Odpowiedz