Wpis z mikrobloga

@theacm30: Dziś mi też zainstalowali Sinclair ASH-12BIV. Za cholerę nie mogę ustawić w nim wifi. Może dlatego że przy instalacji piszą żeby po 5 sek wyłączyć z prądu urządzenie i po 3 sek. podłączyć po resetowaniu ustawień wifi. Sęk w tym że klimatyzację mam podłączoną bezpośrednio do puszki i poza wyłączeniem całego prądu w domu nie da się tego inaczej zrobić. Wiem że aplikacja Gree+ też działa z Sinclair'em ale próbowałem
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Kolega ma ten sam model co ja i jemu też aplikacja nie łączy się z klimą. Niestety nie pamiętam jaki mam model sprawdzę w domu. To wyłączanie z prądy jest moim zdaniem kompletnie bez sensu. Po co resetować WiFi z pilota, a potem wyłączać go z prądu? Klima nadaje sygnał bo widać go w dostępnych sieciach. Ale łączyć się z domowa siecią nie potrafi. Rok temu działało to bez problemu.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Tak w routerze. Ja mam modem z routerem Compal z UPC i w opcjach WiFi można ustawić włączenie bądź wyłączenie sieci 5 GHz. Mam włączone i nie chce wyłączać. Aplikacja na stronie gdzie wpisuje się hasło mówi o tym, że WiFi 5 GHz nie jest obsługiwane.
Stad moje pytanie czy masz włączony dostęp do 5ghz w routerze. Bo być może tu leży u mnie problem. Mi dalej nie łączy.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Szoopen_: normalnie, zrestartowałem WiFi w klimie i jakimś cudem aplikacja połączyła się najpierw z WiFi klimy, później WiFi domowego i zarejestrowała urzadzenie co się wcześniej nie zdarzało