Wpis z mikrobloga

Hello czy ktos tak jak ja ma sytuacje ze przesyłka idzie przez post NL nadeszła juz do WER wawa i utknela ? Ani nie przeszła na urząd celny ani wysłana dalej..po prostu od 6 dni status ten sam. Oczywiście na WER nie mozna sie dodzwonić a maile wracają bo adresy złe. Czy maja tam jakiś zator ? Bede wdzięczna za informacje
#alipaczka #postnl #werwarszawa #pocztapolska
  • 3
  • Odpowiedz
@rosalienikki: po pierwsze usuń konto bo i tak zaraz o nim zapomnisz

nadeszła juz do WER wawa i utknela ?


po drugie jedyne co utknęło to twój ogar, wybrałeś wysyłkę pocztową która może iść nawet 60 dni więc czekaj spokojnie, jest to list a zgodnie z tym co jest na emonitoringu poczty

Dla listów poleconych, przesyłek firmowych poleconych oraz Paczek MINI wyświetlane są informacje o dniu nadania i doręczenia przesyłek, bez
  • Odpowiedz
@Andczej: dlaczego mam zapomnieć ? Ludzie chyba po to tutaj zakładają konta aby pomóc i się wymienić informacjami - jeśli ktos takimi dysponuje..nie trzeba był od razu niemiłym. Wiem ile idą przesyłki NL stąd ten post. Mimo, ze jest to list to tracking jest szczegółowy (na każda taka przesyłkę jak sie spotkałam) a tutaj nic się nie zmieniło od 6 dni mino ze nadeszła do Warszawy. Pozdrawiam
  • Odpowiedz
dlaczego mam zapomnieć ? Ludzie chyba po to tutaj zakładają konta aby pomóc i się wymienić informacjami - jeśli ktos takimi dysponuje..nie trzeba był od razu niemiłym.


@rosalienikki: błabłabła każda zielonka tak gada, a potem konto zapomniane, byleby tylko dostać odpowiedź i elo

Mimo, ze jest to list to tracking jest szczegółowy (na każda taka przesyłkę jak sie spotkałam) a tutaj nic się nie zmieniło od 6 dni mino ze nadeszła
  • Odpowiedz