Wpis z mikrobloga

Czy ktoś z Was próbował używać Cheat Engine do zwiększenia szybkości pobierania #torrent -ów? Kolega mi to polecił i mówił,że nie wie co prawda jak to działa, ale działa. Ściągnąłem więc program, i odpalam Utorrenta, ustawiam wszystko jak w tutorialu i jedynym zaobserwowanym efektem było znaczne obniżenie prędkości pobierania. Czytam komentarze pod video z załącznika, i okazuje się, że wszyscy inni również doznali jedynie zmniejszenia prędkości. Czy to w ogóle możliwe, żeby ten program przyspieszał ściaganie torrentów albo w ogóle czegokolwiek?

#pytanie #komputery
Asarhaddon - Czy ktoś z Was próbował używać Cheat Engine do zwiększenia szybkości pob...
  • 13
  • Odpowiedz
@Asarhaddon: O #!$%@?, co za #!$%@? mózgowo dziecko. Speedhackiem podkręca uTorrenta i myśli że jak są większe cyferki to szybciej pobiera, no X #!$%@? D.

Nie, to ci za cholerę nie zadziała, bo to nie przyspiesza samego pobierania w żaden sposób tylko #!$%@? pokazywane wartości. Taki patent bardziej zaszkodzi niż pomoże.

Chcesz pobierać szybciej torrenty? Załatw sobie lepszy Internet i pobieraj torrenty z dużą ilością seedów.
  • Odpowiedz
@tomek8a: Cheat Engine nie jest trojanem, bardzo fajny program do manipulowania programami w pamięci i oczywiście do cheatowania w grach. Trojanem za to jest uTorrent, i odradzam nawet wchodzenie na stronę tego programu, i zamiast niego pobrać qBittorrenta.
  • Odpowiedz
@supra107: na swoje usprawiedliwienie mogę powiedzieć tylko, że nie miałem pojęcia, do czego ten program służy i nigdy wcześniej go nie używałem :) Chciałem spróbować, bo zaintrygowała mnie możliwość podkręcania prędkości.
  • Odpowiedz
@Asarhaddon: Śmieszny program, na takiej samej zasadzie pewnie się da zmienić aby Windows pokazywał, że masz zamiast 8gb ramu to 999gb ramu i cpu zamiast core2duo to core i10 itd. Tylko jaki jest tutaj sens? :P

Co do "oszukiwania" torrentów to był swego czasu m.in klient Bittorrent Jerk, można było nim oszukiwać prywatne trackery bo dało się ustawić aby przesyłał do trackera info, że uploadujesz xxx mb/s mimo, że tego nie
  • Odpowiedz
@Asarhaddon: uTorrent miał już sporo dram, m. in. minery BitCoinów i niechciane oprogramowanie. Już od dawna nie jest oprogramowaniem godnym zaufania, bo należy do firmy ze sporą historią krętactwa. Także radzę się przerzucić na qBittorrenta.

@Alosa-kiev: Z doświadczenia wiem że Cheat Engine nie jest wirusem i nigdy nie był. A skanery pewnie pokażą false positivy bo Cheat Engine z natury może być wykryty jako wirus (ingerowanie w aktywne procesy), ale
  • Odpowiedz