Wpis z mikrobloga

@szzzzzz: Cóż, jako delikwent który na własnej skórze przekonał się o tym, że płonąca trzustka to preludium do walki o życie zostawię tutaj skrót historii pt. "Mundial 2018, czyli jak żrąc boczek z karkówką na smalcu, wędząc swą skórę w dymie z żarzących się stanowisk BBQ popijając piwem i poprawiając papierosem stanąć na krawędzi śmierci." Na podtytuł jeśli kto chce proponuję "Trzustki zapalenie, czyli trzy miesiące na OIOMie".


Cóż - mało
@LolsLols: A zabroń mi. To wolny kraj póki co, i dopóki tutejsza moderacja mi nie zabroni będę chwalił lekarzy ile mi się żywnie podoba. Tak - zesrałem się teraz z #!$%@? i śmierdzi. Bo mogę.

Chciałem, napisałem. Literatem nie jestem, napisałem co czuję i myślę w sposób jaki uznałem za stosowny. Pod wpływem emocji zresztą.
Jak ktoś zechce to doszuka się w tym bigosie tekstowym tego co chciałem nim osiągnąć -
@ricorodriguez: o kur..., mnie Ostre Zapalenie Trzustki dorwało w lutym tego roku, ale u mnie to 5 dni w szpitalu było i to nawet nie na OIOMie. Zaczęło się od silnego bólu brzucha + wymioty nawet po mineralce, po ok. 2 godzinach uznałem, że czas dzwonić po pogotowie. Na SORze TK, badania krwi no i kolejne poziomy leków przeciwbólowych (na noc dostałem morfinę - ależ dobrze się spało ( ͡º
@Kizio: Od końca idąc - Kreon przyjacielem, druhem i stałym towarzyszem. W domu opakowanie czai się praktycznie wszędzie, biorę w trakcie każdego posiłku. Dawka 25k, zdarza mi się ostatnio coraz częściej nawet 50 jeśli posiłek był w opór. Diabetolog kazała mi przytyć (przy 194cm rok temu miałem 70kg, dzisiaj 82. Przed szpitalem 110-115) to futruję dużo, często i coraz częściej właśnie na granicy posiłku jeszcze nadającego się dla takich delikwentów jak
@Kizio: Ciężko niezmiernie na "żołądku". Poza tym czułem się jakby cały organizm był zaaferowany tą polewką i jedyna rzecz, jaka mi przychodziła do głowy to leżenie w łóżku nieruchomo poza gałkami ocznymi.
Będąc niewybrednym i nie przebierając w słowach - po prostu czułem się jak stolec. Bezużyteczność mojej osoby sięgnęła wtedy maksimum - jakbym sam na siebie spojrzał to stwierdziłbym pewnie dlaczego te zwłoki żyją i marnują tlen innym osobnikom? xD