Wpis z mikrobloga

Najlepszy odkurzacz.
Mam ten model szwedzkiej firmy Electrolux, model: C 9 PC91-6MB (są też inne wersje tego samego odkurzacza pod trochę inną nazwą modelu, mające np. podświetlanie szczotki itp.) i ten odkurzacz jest świetny. To bezworkowy model. Przede wszystkim znakomicie odkurza, podnosi mniejsze dywany. Bardzo łatwo opróżniać pojemnik na kurz, wystraczy go wyjąć jednym ruchem i otworzyć klapę na dole bardzo łatwo. Bardzo mocno filtruje powietrze, ostatni filtr jest HEPA, a więc powietrze wylatujące jest bardzo czyste. Nie wiem po co marnowałem do tej pory kasę na worki do odkurzacza (też dobrego starego Electrolux). Odkurzacz ma tylko 500 W, a odkurza lepiej niż stary Electrolux 2000 W (który jednak też bardzo dobrze odkurza). Wszystko bardzo dobrze wykonane. Filtry są prawie bezobsługowe, wystarczy je umyć raz na pół roku (pianka) i raz na rok (HEPA).
Generalnie super sprawa. Jak były testy wydajności UE to miał chyba A A (czyli najlepsze odkurzanie na dywanach i podłogach). Nawet gdy pojemnik jest znacznie napełniony to odkurza tak samo dobrze.

#electrolux #agd #odkurzacz #zakupy #ciekawostki #mieszkanie #dom #technika #szwecja
projektjutra - Najlepszy odkurzacz.
Mam ten model szwedzkiej firmy Electrolux, model...

źródło: comment_1593953645Iq9s25kQls9wuOgVG02AAZ.jpg

Pobierz
  • 5