Wpis z mikrobloga

Dlaczego jest tak, że kobiety bez problemu wymieniają 3 rzeczy w których są naturalnie lepsze, ale gdyby miały wymienić 3 rzeczy w których to mężczyźni są lepsi, to nie nie potrafią nic wymyślić. Kurde faja, nawet mężczyźni mają problem powiedzieć w czym są naturalnie lepsi od kobiet. Na zachodzie ludzie mają wpajaną mizoandrię, to powoli zaczyna docierać do nas.

Ostatnio gadałem z paroma koleżankami. Według nich pomysł żeby mężczyzna płacił więcej za kawę od kobiety jest naprawdę dobry, ale w drugą stronę już nie. Dokąd zmierzamy?

To jest straszne.
https://www.youtube.com/watch?v=oxpX6IQ3GY4


#mgtow #niebieskiepaski #rozowepaski #relacje #zwiazki #logikarozowychpaskow
  • 5
@KapiBara1337: Są lepsi w parkowaniu. Są oczywiście kobiety, które są prawdziwymi mistrzami kierownicy, ale jednak w większości to kobiety mają problem z parkowaniem.

Poza tym? Statystycznie mężczyźni są lepsi pod katem technicznym. Jednak akurat sama jestem techniczna, dopiero pracując w korpo przeraziłam ilością Anetek, które przerasta chociażby podłączenie rzutnika (mimo instrukcji obok xD).
@KapiBara1337: Ja wymieniłabym bardzo dużo rzeczy, w których facet jest lepszy niż kobieta, a w drugą stronę miałabym problem.
W większości przypadków mężczyzna będzie lepszy w:
- sprawach technicznych (ogarnianiu komputerów, naprawach różnych urządzeń), fizyce, matematyce - to jest bardzo szeroki zakres różnych umiejętności
- prowadzeniu pojazdów
- gotowaniu (najlepsi szefowie kuchni to mężczyźni - co prawda uśredniając więcej kobiet lepiej gotuje, ale tylko dlatego że przyjęło taką rolę i ma