Wpis z mikrobloga

#!$%@?, baba od gówno przedmiotu ustaliła nam kolokwia na 19 i 26 lipca XD szkoda że będę za granicą, za mnie ktoś napisze, ale ja #!$%@?. Cały semestr do nas nie pisała, dopiero w czerwcu, jak przyszło do ustalania terminu to przestała odpowiadać, teraz na sam koniec sesji ma nam robić dwa kolosy z gówno przedmiotu. Można to gdzieś #!$%@?ć, czy kolosy w trakcie sesji są legalne? Jeśli tak, to przynajmniej za brak kontaktu i olewanie nas cały semestr, który miał się dla jej przedmiotu skończyć w kwietniu

#umcs #studbaza
  • 11
@T-25zRozrzutnikiemBezHederaiKabiny: jakie #!$%@? oszustwo xD baba nie kontaktowała się cały semestr, chcemy ją po prostu #!$%@?ć bo nas olała i teraz kiedy wszyscy idą do pracy albo coś innego robią to sobie wymyśla dwa kolokwia w niedziele bez powodu, chociaż mogłaby zrobić jedno
@konsul543: student to robak na uczelni, to juz wiem
@oreze: u mnie babka z gówno przedmiotu z jakiś miesiąc temu twierdziła, że zaliczy przedmiot, bo w sumie to wszystko co się dało zrobić zdalnie to zostało zrobione.
Niestety parę dni temu stwierdziła, że jednak to zdalne było g*wno warte i trzeba odrabiać zajęcia stacjonarnie XD
No i oczywiście, żeby było ciekawiej to zajęcia mają być dzień przed, w dniu ważnego egzaminu i dzień po...