Wpis z mikrobloga

I chyba wyjaśniłem już #aferaszampanowa xD
O tutaj znalazłem info, gdzie Alexandre Mea (CEO Carbona) potwierdza, że umowa z F1, która miała trwać do sezonu 2021 została zerwana. Oficjalnym powodem ma być pandemia koronawirusa. Mea zapytany, czy od 2021 Carbon powróci na podium odpowiedział, że się zobaczy. Czyli na ten moment nie wiadomo, kto będzie dostarczał szampana od przyszłego sezonu, a na ten moment zostaje Moet.

Ja jeszcze osobiście potrzebuję jeszcze jednej rzeczy - od kiedy na podium przy szampanie grane jest "Les toreadors" z Carmen.
I za cholerę nie mogę znaleźć tej informacji. Widziałem info, że Australia 1999, że 1994. Sam wybór utworu został dokonany przez Berniego Ecclestone'a. Pewne jest, że na pewno grane jest to co najmniej od roku 2001, co sugeruje pierwsze pytanie z tego artykułu.
Zweryfikowałem poniekąd te informacje - na pewno odpada wersja, że muzyka pojawiła się w sezonie 1994, gdyż podczas podium w Kanadzie 1995 grana jest "Oda do radości" Beethovena.
Ale koniec końców, mam chyba odpowiedź na to pytanie. Pierwszy raz Carmen została zagrana w Argentynie w sezonie 1997. Argentyna była trzecim wyścigiem tamtego sezonu. Podczas pierwszego GP w Australii, muzyki nie było w ogóle. W Brazylii, drugim wyścigu, znów słychać "Odę". Jeśli ktoś ma jakieś informacje na ten temat to dawajcie znać, bo nie jestem pewien w 100% ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Przeszukując forum autosportu znalazłem jednak jednego top keka xD
Niejaki Pat Clarke, użytkownik, mający prawie 3000 postów oraz będący członkiem od września 2004 jako nową muzykę zaproponował... nasze polskie weź pigułkę ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Już widzę kierowców oblewających się szampanem, przy akompaniamencie "PODKOSZULKĘ MAM.... I W NIEJ ŚPIĘ" xD

Wołam @Dorken oraz @Raa_V
#f1
I w sumie trochę #f1zodjatakpawlaczem
  • 6
Przeszukując forum autosportu znalazłem jednak jednego top keka xD

Niejaki Pat Clarke, użytkownik, mający prawie 3000 postów oraz będący członkiem od września 2004 jako nową muzykę zaproponował... nasze polskie weź pigułkę ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Już widzę kierowców oblewających się szampanem, przy akompaniamencie "PODKOSZULKĘ MAM.... I W NIEJ ŚPIĘ" xD


@odjatakpawlacz: XDDD
Pobierz Chrisinflames - > Przeszukując forum autosportu znalazłem jednak jednego top keka xD
...
źródło: comment_1594112938Dm926yrg8hpXYQksEEFGgn.jpg