Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 67
Ja #!$%@?, ta śpiewka #pis o niemieckich mediach to jest #!$%@? żart xD Owszem, Bauer ma w Polsce kilkadziesiąt tytułów ale wytłumaczy mi ktoś co ma Tele Tydzień, Pani Domu, Chwila dla Ciebie czy Auto Świat do polityki i rzekomego manipulowania opinii o PiSie? Czy może chodzi o te lokalne dzienniki mające sprzedaż na poziomie tysiąca egzemplarzy dziennie? xD Media Schroedingera, słabe i silne jednocześnie xD

#media #bekazpisu #bekazprawakow #tvpis
  • 17
@MarianoaItaliano jeżeli chodzi o dzienniki lokalne to dominuje kapitał zagraniczny. Lepiej jest z tygodnikami, jednak najbardziej opiniotwórcze są dzienniki. Wyobrażasz sobie ze w Niemczech tego typu gazety wydają polskie kapitały? W ogóle Polska Press też jest niemiecka ( ͡° ͜ʖ ͡°)
ytuł
Sprzedaż ogółem
Wydawca
Kapitał
Gazeta Pomorska
39 706
Polska Press
niemiecki
Polska Dziennik Zachodni
37 440
Polska Press
niemiecki
Polska Głos Wielkopolski
28 893
Polska Press
@MarianoaItaliano: potem sie na tym P0laku Katoliku mscily wszystkie mneijszości w 1939. Przez te izolowanie białorusinów i ukrainców ( swiadectwo chrztu żeby iść do szkoły, praca panstwowa tylko dla polakow katolików, #!$%@? zaswiadczenie o proboszcza aby kulić nawóz ( serio xdd xd ) to pozniej był szok jak ukraincy i białorusy witali armie czerwoną kwiatami. To że potem płakali to inna sprawa.
@MarianoaItaliano problem bo to jest właśnie pole do dyskusji. Jako Polska jesteśmy w takiej pozycji że niektórym może zależeć na wplywaniu na naszą politykę. Oczywiście bez jakiejś przesady. A co do np tv to TVP powinno istnieć tak jak w każdym europejskim kraju. To że puszczają gęste w kilku programach oraz w TVP Info nie powinno być powodem do likwidacji. Wystarczy tylko te programy i kanał przywrócić na dobrą ścieżkę. To powinno
@zirytowana_plaszczka: dać sie da. Temat chorej i głupiej polityki wewnętrznej 2 RP o ile niemile widziany i wstydliwy gdzieś tam sie przewija. Nie zgłębiałem jakoś wybitnie tego tematu bowiem historia 2 RP jest tak skrajnie wybielana i zakłamana że mnie odrzuca. Koniobijstwo wobec Piłsudzkiego i jego bandy kabotynów to przeważający ton w historii okresu. Wątek skrajnej biedy, analfabetyzmu, stosunków społecznych na poziomie pół feudalnego folwarku i powszechnego dziadostwa to niestety temat