Wpis z mikrobloga

#przegryw jak widzę wasze codziennr płaczki na tym tagu, to bierze mnie na śmiech. Taki hindus brzydki, jak noc, rypie loszki aż wióry lecą, a wy przegrywy nie potraficie żadnej wyrwać xD Prawda jest taka, że nie możecie zaruchać przez toksyczną męskość i to że nie jesteście dżentelmenami, każdy #rozowepaski wam powie że liczy się charakter. A wy słuchacie się jak głupi tych, kryptohomoseksualnych #blackpill guru. Wyjdźcie do ludzi i przestańcie stękać na tym tagu. przegryw jak widzę wasze codziennr płaczki #rozowepaski wam powie że liczy się charakter. #kobietyjutra #neuropa #4konserwy
Quennana - #przegryw jak widzę wasze codziennr płaczki na tym tagu, to bierze mnie na...

źródło: comment_1594148341m2VVkECSUYqBr2VWm6RgG3.jpg

Pobierz
  • 40
  • Odpowiedz
@Quennana: #!$%@?. Nie mogą znaleźć dziewczyny bo albo nie próbują, albo idą po najmniejszej linii oporu. A toksyczna męskość ? Kobietom z którymi się spotykałem mówiłem na wstępie że uważam większość kobiet za nudne i nie warte uwagi, przy okazji z dumą opowiadając o sytuacjach jak te które przegięły doprowadzałem do płaczu. Żadna nie uciekła.
Prawda jest taka że liczy się wygląd i podejście, a nie zdanie. Facet który naprawdę podoba
  • Odpowiedz
@Thachi: > Dżentelmen = simp
Cóż kiedyś bym się zgodził, teraz niekoniecznie. Wszystko tutaj wynika z kwestii językowych. Jest gentelman w źle pojętym (gentle-delikatny, łagodny), takim jak się przyjmuje obecnie, kulturalny, miły, uległy wobec kobiet. Tego chcą kobiety, bo łatwo da się go kontrolować i ten faktycznie jest simpem.
Jednak gentelman w moim rozumieniu to bardziej osoba zachowująca się w pewnym stopniu jak arystokrata (w wikipedii choćby jest opisane pochodzenie słowa
  • Odpowiedz