Wpis z mikrobloga

@damccio: bo kupiłem na allegro 5g suszu za 35 zł, o wiele bardziej opłacalne niż kupowanie 10g kwiatów za 180 zł. To co wysłałeś, po skruszeniu nadawałoby się do skruszenia i palenia z bletki?
via Android
  • 0
@damccio: W tym samym sklepie widzę też 100g strawbeery haze za 1900 zł xd

@Kokoszka99 no tak, jak każde importowane nietypowe odmiany. Wyższa cena wynika też z zupełnie innego procesu uprawy.

Ta co ja kupuje jest idealna do koncentratów ze względu na cenę i powtarzalną jakość. Topy nie wyglądają tak jak te sprzedawane na gramy, bo nikt tego nie trymuje przy ścince i nie dba się aż tak bardzo o wygląd.
via Android
  • 1
@inny_89 testowałem wiele metod ekstrakcji rso za pomocą alkoholu, również z mrożeniem suchego suszu, zamoczonego w alkoholu, dekarboksylowanego przed moczeniem lub po itd. Najlepszy wynik uzyskałem sposobem który opiszę tu na Mirko w następnych postach. Z 500g wyekstraktowalem 24ml RSO. Tak na prawdę jedyne zanieczyszczenia jakie w nim występują to chlorofil który też rozpuszcza się w alkoholu, ale mi akurat nie przeszkadza bo ma silne działanie antyoksydacyjne. Stężenie wyjdzie bliżej jako 90%