Wpis z mikrobloga

@ParanoidBumblebee powiem Ci w taki sposób. Marka jest fajna, ma kilka ciekawych produktów, ale za szampon 1l czy odżywkę 1l w życiu nie dam 250 zł. Glinki mają fajne zapachy, ale włosy dosyć mocno obciążają. Ty ogarnąłeś pomade wodną, która ma bodajże lekki połysk i średni chwyt. Na lato spoko. Musisz wypróbować każdy ma inne włosy.
@b0Ls: Lubię próbować nowych produktów stąd właśnie pytanie o ten szampon choć wiadomo cena jak na polskie realia duża. Ogółem wziąłem pomadę matową bo jakoś matowe wykończenie bardziej mi siada. Co do różnych włosów to wiadomka już dawno nauczyłem się nie sugerować w pełni doświadczeniami innych. Jednemu włosy ułożą się idealnie a drugi będzie miał siano
ParanoidBumblebee - @b0Ls: Lubię próbować nowych produktów stąd właśnie pytanie o ten...

źródło: comment_15944033917czpEYiz8Xsqoc8u8vzdlQ.jpg

Pobierz
@KowaziS_: Powiem ci bardzo fajne wykończenie i w połączeniu z prestylerem wytrzymuje cały dzień. Ja jestem bardzo zadowolony. Nie masz uczucia sklejonych włosów a do tego łatwo uformować na nowo w ciągu dnia co dla mnie jest tez dużym plusem bo przebieram się w pracy i niektóre nie dawały z tym rady