Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1239
#pokazmorde czy lepiej będzie #pokazmordezrakiem ?
Walczę - tak jak pisałem Ja, Bóg, różowa, siostra i lekarze chociaż mimo to że dziwią że mamy tyle energii i zapału z tym wszystkim. Jutro pewnie wleci antybiotyk.
Najbardziej chyba ta chemia mnie stresuje. Ale przełożyli i to też nie całą mam dostać bo organizm jeszcze mam za słaby a nie chcą żebym się im przekręcił.
Ale po tym drenie z płuc bo w nocy nie mogłem oddychać, cały dzień psu w łóżku mimo środków przeciwbólowych.
Teraz usiadłem na łóżku bo nie uśmiecha mi się 24h leżeć w jednej pozycji, ale przynajmniej materac jakiś pneumatyczny z komorami.
Po przeciwbólowych nie mogę zebrać myśli, masakra jakaś. Nie boli, ale mentalnie nie ogarniam, a ten tekst pisze zaraz z 40 minut.
Nie wrzucam całej mordy, nie przestraszcie się, i wrzuciłem normalną minę a nie debila.
Dzięki Mirki i Mireczki że jesteście!
Jeśli jesteście ciut wierzący, pomódlcie się.
Napiszcie jakieś pytania to może odpisze jak dam radę jeszcze dzisiaj
#rakzoladka
sadfasfgags432raf - #pokazmorde czy lepiej będzie #pokazmordezrakiem ?
Walczę - tak j...

źródło: comment_1594239966GFDUsOJpXmOyWascBcXwNJ.jpg

Pobierz
  • 75
@sadfasfgags432raf: Wspieram Cię w serduszku, duszy. A możesz mi powiedzieć, czy masz jakieś przemyślenia skąd ten rak? Czy dieta mogła jakoś wpłynąć? Broń boże nie mam na myśli, że mogłeś jakoś zawinić, ludzie często odżywiają się w taki straszny sposób, a nic im nie ma ale jestem ciekaw, czy np. dużo kawy piłeś dziennie, czy to może ma związek, a może czy miałeś helico bacter (w sumie chyba więkkszość ludzi go
@sadfasfgags432raf: Ściskam duchowo, bardzo schudłeś ale waga to rzecz nabyta. Jeden promyk nadziei jest ostatnio wyleczono we Wrocławiu chłopca który kilka lat chorował ba białaczkę. Powiem ci że tez mam troche nerwa bo z każdej strony po rodzicach każdy miał problem z jelitami, babka taty a teraz mama miała wycinaną małą zmianę złośliwą i mimo ze kocha warzywa, zero fastfoodow, mało smażonego. Boje się ze mi ich geny to przekazały w