Wpis z mikrobloga

@pajas2: Jestem na tym VPN'ie i steam przy rejestracji wykrywa go jako VPN którego trzeba wyłączyć, jak i również gdy próbuje zmienić region swojego konta steam wyskakuje błąd: Wystąpił problem podczas zmiany twojego kraju. Spróbuj ponownie później.
@kxzik: @xzcasd: przy rejestracji nie bawiłem się tym vpn obecnie prawie każdy o ile się nie myle ma problemy ze zmnienianiem regionu swojego "starego" konta + jak chciałem zmienić region swojego głównego konta testowałem CyberGhost VPN oraz touch i w obu przypadkach miałem taki błąd "Wystąpił problem podczas zmiany twojego kraju. Spróbuj ponownie później."
W obecnej chwili czekam na koniec tej letniej promocji i zobaczymy co dalej :D (sry za
@pajas2: Kurde, szkoda że to zablokowane myslisz że jest szansa odblokowania tego przez steam jeszcze dzisiaj?
Osoby które mają argentynski sklep to mają fajnie ;0
@kxzik: moja opinia jest taka jeśli ci zależy na zakupie jakiejś gierki to kupuj teraz na pewno zaoszczędzisz pln , osobiście ci powiem że specjalnie wpłaciłem duże pieniądze na steama żeby teraz wydać na summer sale i klapa nie mozna zmienić regionu ja po prostu bede czekał na wznowienie pessos i wtedy wydam bo i tak taniej wyjdzie niż w Polsce.ale myślę ze lepiej byłoby przeczekanie tego wydać pieniądze na argentynie