Wpis z mikrobloga

@Adix: No chyba też tak wybiore. Trzasku powiedział że nie zlikwiduje socjalu. Wymyślił dodatkowy socjal 200plus. Więc jedyne czym się różnią do światopoglądem

Lewica Pobożna > Lewica Bezbożna
  • Odpowiedz
@promateosz: Jak pijesz do mnie ze swoim głupim komentarzem to rozwiń swoją złotą myśl, bo kto by nie dorwał sie do władzy to moge cie zapewnic ze mi nigdy "kiełbasy w lodówce" nie zabraknie.
  • Odpowiedz
@promateosz: Też tak myślałem
Ale przekonało mnie że do poparcia trzaska agitują najbardziej komuniści tacy jak mój sąsiad któremu odebrali emeryturę (sb ek)
Że na trzaska namawiają gazeta wyborcza, nie, Lis i te wszystkie mendy komunistyczne, wszystkie feministki, partia razem i inni dziwacy.
Nie ma szans by głosować razem z nimi

Trudny wybór ale wybioorę maliniaka
  • Odpowiedz
@Xtreme2007: również się zastanawiam, wczoraj wieczorem byłem bardziej za Trzaskowskim, dzisiaj popatrzyłem na wykopalisko i jestem bardziej za Dudą, pełno teorii spiskowych o niedziałających komentarzach i straszenia, że te wybory są niby jakieś inne, no ale zobaczymy jak to będzie dalej.
  • Odpowiedz
  • 1
@jagged Owszem rozdupcy rzad co bedzie oznaczac ze po przejmie sejm i zaczna wprowadzać LGBTrTV do szkół, beda blokować nasze marsze. Pamietacie co sie dzialo za platformy? Zawsze były jakies prowokacje, albo policjant kopal ludzi. Wtedy bylo na to przyzwolenie i nie chce by to wróciło
  • Odpowiedz
Owszem rozdupcy rzad co bedzie oznaczac ze po przejmie sejm i zaczna wprowadzać LGBTrTV do szkół, beda blokować nasze marsze. Pamietacie co sie dzialo za platformy? Zawsze były jakies prowokacje, albo policjant kopal ludzi. Wtedy bylo na to przyzwolenie i nie chce by to wróciło


@Xtreme2007: xd
  • Odpowiedz
To teraz będę płakał jakie to peło jest złe.


@Porucznik_Blaze: naprawdę podziwiam jak ktoś móże być tak głupi, aby zrównywać platfusów z pisem.
Bo przecież lepiej aby pis miał monopol na władzę, niż aby prezydent nie był z pisu ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz