Wpis z mikrobloga

Rafał Trzaskowski to taki Tusk 2.0 tylko że grubszy. No i lepszy ma uśmiech

Kilka cytatów z jego "wypowiedzi "

"Jeżeli chodzi o adopcję dzieci przez pary homoseksualne, ja jestem przeciw takiemu rozwiązaniu, natomiast wie pani, wszystko się dzisiaj zmienia"
Mój komentarz haha ale " wszystko się dzisiaj zmienia " no żartowniś z niego :D

Pytanie o konwencję stambulską (wychowanie dzieci zgodnie z wartościami wyznawanymi przez rodziców), czy podpisze?

- Panie redaktorze, dajmy szansę innym (dziennikarzom)

Pytanie o pieniądze na fundację dla donosicielki SB?

- Ja nie jestem z PiS i nie będę ludziom zaglądał w życiorysy!

Pytanie o mienie żydowskie?

- To nie są tematy na kampanię!

A kilka dni wcześniej:

Pytanie o ścieki zrzucane do Wisły od lokalnych mediów

- Właśnie po to są te wybory żeby nie zadawać takich pytań!

Jakie odpowiedzi taki przyszły prezydent
Nie będę pisał o obiecanych "socjalach " - kto chce ten znajdzie
Nie będę tu wklejał wypowiedzi o Marszu Niepodległości

Kandydat obrotowy, wszystkim wszystko obieca, byle zdobyć ich głosy, a w razie jakby co, to przecież "wszystko się dzisiaj zmienia". Ta muzyka już grała a potem "dyrygent" wyjechał do Brukseli i tyle go widziano.Dzisiaj jego biedna wersja jest o krok bycia prezydentem

Kumacie - typ co pisał własnoręcznie rezolucje ws Polski zostaje Prezydentem?

Na jakiej planecie żyjemy XD

#takaprawda #debata #wybory #wyboryprezydenckie2020 #trzaskowski #neuropa #4konserwy
  • 8
konwencję stambulską


@TheSpecialOne: a to nie obowiązuje juz w Polsce? Wikipedia mówi ze tak.

Kandydat obrotowy, wszystkim wszystko obieca


a Duda to nie? xD

no tak duda to da 10 miliardów na TVP i pokażą jaki jest super.

jak beda wybory za 3 lata to Duda podpisze bez czytania kolejne miliardy dla TVP aby oczerniać przeciwników politycznych PIS i dzielić Polaków na lepszych co są za PIS i gorszych Polaków którzy
@TheSpecialOne: Niewygodna prawda? Przecież to manipulacje rodem z dziennika TVP.

Jeżeli chodzi o adopcję dzieci przez pary homoseksualne, ja jestem przeciw takiemu rozwiązaniu, natomiast wie pani, wszystko się dzisiaj zmienia


Ciężko zrozumieć, że na tę chwile jest przeciwny takiemu rozwiązaniu ale nie może powiedzieć kategorycznie "nie", bo nie wie w którą stronę świat i myślenie ludzi pójdzie? Może się okazać, że za 10 lat pary homoseksualne okażą się normalnymi rodzinami i