Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Czy nie macie wrażenia, że kobiety są traktowane w pracy jak osoby niepełnosprawne?

Pracowałem najpierw w fast foodzie. Zawsze pozwalano im robić wszystko wolniej, zamiast na niechcianej kuchni jak tylko się dało słano je na kasę w pierwszej kolejności, do noszenia kartonów zawsze facet. Dostawanie lepszych godzin to standard, "panie kierowniku pliiiis" Przypominam pensja ta sama. Sytuacje takie jak ta poniżej to codzienność:
-KTO TE CIASTKA TAK UŁOŻYŁ?!?
-No Ania
-Aha... Popraw to Anon
Za każdym razem jak różowa coś źle zrobiła to nie ona była zła, tylko facet który jej nie pomógł xd

Kolejny etap zawodowy to korpo. Tutaj to już w ogóle komedia. Główne zadania to nie praca, ale ładny ubiór (najlepiej mocno opięta spódniczka) i możliwość pogawędki. A to przerwa na kawę, a to fajka, śniadaniowa, no i jakieś wyjście z pracy, do szczęścia wystarcza że jest kontaktowa. Wypełnianie obowiązków pracowniczych to tam kwestie drugorzędne. Przełożeni szczęśliwi jak dzieci kiedy ładna pracowniczka coś do nich mówi, nie widziałem żeby choć raz takiej zwrócili chamsko uwagę.
Potem takie wychodzą krzyczeć o równości

#pracbaza #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #blackpill

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #5f074fc90494883b11f22ca9
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: LeVentLeCri
Roczny koszt utrzymania Anonimowych Mirko Wyznań wynosi 235zł. Wesprzyj projekt

[==============..........................] 36% (85zł/235zł)
Uzbieraliśmy już na 2 lat działania AMW!
  • 7
@AnonimoweMirkoWyznania: a mi się wydaje że takie przypadki się zdarzają bo kierownik (ogólnie bezpośredni przełożony) jest #!$%@? i nie umie się pozbyć takich ludzi ¯\_(ツ)_/¯ Sam mam w pracy paru takich co pracują już parę lat a musisz im wszystko tłumaczyć jakby pracowali od wczoraj ( ͡° ͜ʖ ͡°)