Wpis z mikrobloga

@fstab: max 60 dB, ale jak sprawdziłem na Max obrotach z 2 metrów od balkonu nic nie słychać i takie obroty są przez klika minut po starcie pozniej jak wiaterek i szum liści którego przez otwarte okno nawet u mnie w mieszkaniu nie było słychać, ze względu na utrudnieniami mogące wystąpić dla sąsiadów, wentylator jest skierowany w bok.. czyli na mój balkon co praktycznie wyłącza go z użytkowania w czasie pracy
@fstab: najpierw chciałem kupić przenośny klimatyzator i zrobić wylot jak kratka od wentylacji żeby nie kopać się z nikim, ale postanowiłem spróbować z wnioskiem .. no i się zgodzili2.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@vLENYv: miałem taki przenośny w poprzednim mieszkaniu, bezsens, rura się grzeje, głośne to.
Owszem było chłodniej, ale... Wkurzalo niesamowicie.
@fstab: no tak ale z braku laku dobry kit, wymyśliłem sobie klimę w marcu jak zaczęło się siedzenie w domu, żona dwoje małych dzieci , nie wiedziałem jak to się przeciągnie... Może całkowity lockdown i między innymi taki argument użyłem we wniosku a też nie wszyscy wiedzą że klimaryzatorem można sobie grzać w domku i to troszkę oszczędniej niż jakimś grzejnikiem elektrycznym.
@vLENYv: szanuję napracowanie, ale ja tego nie widzę. Za rok będziesz leciał na reklamację bo sprężarka padła, albo w najlepszym przypadku będzie ci ten zestaw rozjeżdżał się w kosztach eksploatacji. Oczywiście to jest tylko moja opinia. Jak już to tak wygląda to proponuję przynajmniej usunąć ten kawałek zielonej osłony balkonu - pod blatem oraz zredukować o połowę te listewki od frontu. Tak po prostu na logikę. ( ͡° ͜ʖ