Wpis z mikrobloga

pytanie do #ios i #android
Mojej mamie padł #iphone 6s i teraz są dwa wyjścia:
- kupić kolejnego iphone'a
- mogę oddać mamie mój drugi telefon - samsunga z androidem
Zakładam, że transfer wszystkiego na nowego iphone'a powinien być prosty - zaloguje się na konto apple'a i większość rzeczy będzie przetransferowane mimo, że stary telefon jest już cegłą.
Jak się ma sytuacja z transferowaniem rzeczy z konta apple'a na androida? Wszystkie poradniki jakie znalazłem w googlu opisują transfer z telefonów działających. Znacie jakieś poradniki dla telefonów zbrickowanych?
  • 5
@niezwornowazony: taki jest plan, jednak 2k to nie wydaje się tak bez rozważenia wszystkich innych opcji.
@ConanLibrarian: dokładnie, telefon jest obecnie w serwisie, ale wczoraj osoba naprawiająca stwierdziła że są niewielkie szanse na naprawę - telefon się nie włącza, logo jabłuszka zapętla się przy próbie startu i gaśnie
@fr3ak: Jak już od lat używa iPhone to nie kupuj jej raczej Androida, inny system a starsi ludzie raczej nie lubią zmian i (prawdopodobnie) będziesz co chwile słyszał narzekania że na poprzednim telefonie było inaczej a teraz co innego, no chyba że matka lubi nowe technologie, w co wątpię.