Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 52
"Zanim kupisz amstafa, wiedz, że pies ten ma usposobienie typowe dla rodziny terierów – jest ruchliwy, towarzyski i żywotny. Jako silny i zwinny pies potrzebuje dużo ruchu. Na pewno nie zmęczysz go łatwo zabawą w aportowanie patyka czy rzucaniem piłki"
Mój amstaff po 20 minutach spaceru:

#pokazpsa #smiesznypiesek #psy #amstaff #pokazjezyk #blep

Tag pod którym będę zamieszczać zdjęcia Poli:
#apolonia
Crock92 - "Zanim kupisz amstafa, wiedz, że pies ten ma usposobienie typowe dla rodzin...

źródło: comment_1594376060HpvZoUElYMwOrXnerjef8T.jpg

Pobierz
  • 7
@Crock92: A to nie aby dzisiejsza pogoda i temperatura go zmęczyła? Ja tam zawsze starałem się pamiętać jaki gorąc bije od chodników i asfaltu przy takiej temperaturze za oknem, a pies dokładnie w tym musi się kisić.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@motaboy: Raczej wczoraj ją trochę za mocno przetyrałem (ma niecałe 6 miesiący) i chyba po prostu musi odespać ¯\_(ツ)_/¯
Rano wychodzę z nią o 6, tak żeby upał nie był jeszcze straszny - ale o ile zazwyczaj chodzę koło godziny to dziś była szybka sikupa i pies się zmienił w osła i chciała wracać.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@franaa: spokojnie, jak pisałem wyżej. Rano spaceruje zanim jest gorąco + dbam żeby chodzić po parkach / zacienionych miejscach ;) ale to prawda co napisałeś - niektórzy nie kumają że sierść jako izolator działa zarówno przeciw wychodzeniu jak i przegrzaniu (a większość ciepła pies oddaje przez pysk)
Ps. W Warszawie wcale dziś nie jest super gorąco