Wpis z mikrobloga

bo na tych wiekszych ciezko mi sie utrzymac


@Silya: A to pierwsze slysze, przewaznie tendencja byla odwrotna. IMO kwestia przyzwyczajenia, cale zycie jezdzilem na < 8 calach, przesiadlem sie na 8.25 i jest ok.
niska jestem i male stupki mam wiec moze dlatego:v


@Silya: A #falszywyniebieskipasek ( ͡° ͜ʖ ͡°) Jesli jestes niska i masz krótkie stopy to faktycznie wiekszy deck moze byc problemem. Trudno teraz takie znaleźć. Z racji tego ze staram sie wspierac lokalne srodowiska, mozesz sprawdzic na miniramp.pl ich firmowe deski tez sa nienajgorsze.
@Silya zobacz jeszsze na ambassadors.pl - mają takie mniejsze też. Ostatnio kumpel nawet robił giveaway na swoim kanale na yt to widziałem że fajne wzory mają :) a może są też całe. A jak nie no to poskładaj z osobnych części i dopytaj kogoś czy będzie ok
@Silya xD to wybierz co na twoje oko byłoby ok i się mieściło w tym ile chcesz wydać, a potem spytaj kogoś tu albo na grupie na fejsie co zmienić żeby cena za bardzo nie wzrosła. A z tej twojej starej deski dałoby się coś wykorzystać jeszcze? Może zaoszczędzisz na kółkach np.
@Silya To możesz jeszcze popatrzeć na grupie Giełda Deskorolkowa czy ktoś ma na sprzedaż może kółka albo inne części. Kompletne deski to nie wiem skąd brać :D ale chyba powyżej 400 już się nie opłaca bo można mieć lepszą