Wpis z mikrobloga

@Mcmaker: Jak zaczynałem starałem się biec wolniej tak że faktycznie nawet dla mnie było wolno. Jak się zmęczyłem to maszerowałem. Jak odpocząłem to zaczynałem znowu powoli biec. Czas treningu nie mniej niż 40 min a nie więcej niż 60.

Sporo ludzi forsuje się na początku, łapie kontuzje i się zniechęca
@Mcmaker: nie znam tej strony, ale za to mam zaufanie do bieganie.pl, a tam proszę . Przejrzyj sobie :) Możliwe, że to będzie ten sam, skopiowany plan stąd, czy coś, ale to mi się wydaje pewniejszym źródłem, z bogatszymi opisami :)

Ja natomiast mam 90kg :P Tylko, że u mnie to nie jest bycie grubasem, bo jestem szczupły, tylko 7 lat wiosłowania, gdzie było dużo siłowni, odżywki itp. masę zrobiły. No
@majas: Nie wiem czy to mi pomoże w bieganiu, ale zrobienie 70 km na rowerze przy średniej 20 km/h na podkarpackich górkach nie robi na mnie wrażenia.

Dzięki za linka.
@Mcmaker: słyszałem teorię, że bieganie pomaga w rowerze, ale rower w bieganiu nie :D Osobiście nie wiem, mało roweruję, ale twoje wyniki mówią, że jakąś wydolność już masz, a to dobrze :) Poczytaj trochę, masz dużo czasu do środy, i bierz się za robotę :) Dobrze jest wiedzieć co i dlaczego robisz, dlatego polecam poczytanie :)
@Mcmaker: proszę bardzo. Jeszcze zajrzyj na forum bieganie.pl tam też jest mnóstwo postów doświadczonych ludzi :) Ja powiedzmy też mam doświadczenie, ale to już na wyższych poziomach, bo jak zaczynałem trenować 9 lat temu to nie od zera. Ale w razie czego zawsze mogę się zastanowić nad problemem i spróbować coś doradzić. Trzymaj się i biegaj :)
@Mcmaker: no to chyba jakiś prosty model Asicsów. Niestety to wydatek rzędu 150-200 zł. Z mojego punktu widzenia to najrozsądniejsza opcja, albo jak trafisz jak ja, Asics z serii Gel za 200zł to też bym brał. Wiem, że to nie jest niska cena, ale wydaje mi się, że lepiej zainwestować i potem nie narzekać. Ale może ktoś jeszcze się wypowie, albo poczytaj/zapytaj na forach, bo mi się trudno wypowiedzieć. Że tak