Wpis z mikrobloga

Wszystkim różowym przypominam, że w ostatnim wywiadzie dla Trwam Kaczyński jasno zaznaczył, że jest za delegalizacją aborcji także w przypadku nieuleczalnych chorób płodu. Opisywał nawet cały scenariusz stopniowego urabiania społeczeństwa do tej decyzji, np poprzez zwiększanie socjalu dla takich dzieci.

Więc jeśli jesteś kobietą i myślisz w przyszłości o macierzyństwie. Pamiętaj że wygrana Dudy oznacza zmuszenie Cię do urodzenia nieuleczalnie chorego dziecka. Nawet jeśli ma Downa i resztę swojego życia będziesz musiała się nim ciągle zajmować. Nawet jeśli zdaniem lekarzy Twoje dziecko umrze w kilka dni po porodzie w niewypowiedzianych męczarniach.

#wybory #neuropa #rozowepaski #niebieskiepaski #4konserwy #polityka
salamander-kwarcowy - Wszystkim różowym przypominam, że w ostatnim wywiadzie dla Trwa...

źródło: comment_1594411122Qmo5mY5qLqFHKy6ei46S87.jpg

Pobierz
  • 53
@crazykokos: No zajebiste wytłumaczenie xD To może od razu zalegalizujmy gwałty i przemoc domową, bo przecież zawsze można wyjechać stąd do kraju gdzie to nadal będzie nielegalne.

Przynajmniej nie skończymy jak Holandia itp. ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@crazykokos: Ojej straszne, Holendrzy nie mogą spać po nocach, bo ciągle myślą o ucieczce do tej wspaniałej Polski xD
@salamander-kwarcowy: ruchajcie sie jeszcze wiecej z tymi Chadami po takim postach pomimo ze nienawidze propagandy PiSu to widze ze poki Jarek bedzie u wladzy nie bedziemy tak cierpiec a jak Trzasowski wygra to bedzie dupcenie oskarkow i Julek na potege
@Xreak: Akurat to Duda i Jarek wprowadzili 500+ i modę na roszczeniowe, samotne madki z wielkimi wymaganiami. To prezydent, który udupił was najmocniej przegrywy, a wy jeszcze się z tego cieszycie xD

Co więcej w tym samym wywiadzie zapowiedział wprowadzenie ostrych kar za zbyt niskie płace kobiet ( ͡° ͜ʖ ͡°)

a jak Trzasowski wygra to bedzie dupcenie oskarkow i Julek na potege


@Xreak: No jaha,
@salamander-kwarcowy: przypominam, TV TRWAM. Kaczyński jest bardzo cyniczny a liberałowie go za bardzo na serio biorą i dają się ogrywać jak dzieci. Powiem tak: PiS rządzi #!$%@? i jego rządy mi się nie podobają, to samo myślę o rządach platformy dlatego: PAD i PiS w końcu siada z rowerka i tworzy się coś nowego. Jeśli dla kogoś PO to znawcy narodu to ja serdecznie #!$%@?ę taki naród.