Wpis z mikrobloga

@sralpies: Jeśli jedyne, co maja do zaoferowania ci mężczyzni, to przeciętny wygląd, to może i tak jest, że dziewczyna ich zostawi.


Jednakze, dopasowanie par, to poza pociągiem fizycznym zgodne charaktery, cele, wartości, podobny styl życia, poziom intelektu, poczucia humoru i temperamentu.
Wiec nie widzę powodu dla którego laska miałaby zrywać z fajnym chłopakiem, tylko dlatego, że zmotywował ją do wypracowania lepszej formy. Za dużo redpilla i confirmation biasów imho.
  • Odpowiedz
@Moseva: nie interesują mnie jakieś redpille, czy inne gówno wyznawane przez nastolatków zakochanych w chanach i reddicie. Mówię o tym co wiem na podstawie doświadczenia własnego i innych. Nie wiem dlaczego. Wiem natomiast, że jak laska, które przez całe życie była olewana przez gości z ektraklasy, nagle wyskillowała wygląd i ci goście zaczęli się nią interesować to traci kontakt z logiką (jak w większości zachowań kobiet) i idzie w tango z
  • Odpowiedz
@sralpies: Nie obrażam się, ale śmiem przypuszczać, że jestem bardziej logiczna od Ciebie xD Chociażby w tym aspekcie, że nie określam niczyich zdolności poznawczych po pasku na wykopie, nie opieram się na uogólnieniach i zdaję sobie sprawę, że moje doświadczenia i obserwacje to jedynie selektywne rozeznanie rzeczywistości, a nie uniwersalna prawda.
Niestety, nie wybrzmiewa mi podobne nastawienie z Twojej wypowiedzi (wręcz jego zaprzeczenie), wiec mnie dalsza dyskusja również jawi sie jako
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@zaltar a ona jak zobaczy ile satelit zaczęło latać będzie mu bardzo wdzięczna jednak rżnąć będzie ją kto inny. Znałem takie przypadki.

@Misiek0987: śmieci się same wynoszą, jak laska po zobaczeniu że ma kilku satelitów, szuka innego bolca, kopnąć w dupę i nie żałować
  • Odpowiedz