Wpis z mikrobloga

nie wierze w to po prostu XD nie mam telewizji ani fb i właśnie teraz przyszedł mi alert rcb o tym, że osoby 60+ będą miały pierwszeństwo w kolejkach
ja mam tylko godzinę na głosowanie, bo wyjeżdżam, wiec plan był taki, ze idę przed 7 stanąć w kolejce, ale taki #!$%@?, bo cały elektorat z mojej okolicy to dziadki 60+ i będę musiała wszystkich przepuszczać = będę stać w kolejce tyle, że nie będę mogła sobie pozwolić na zagłosowanie
nie wiem, coś takiego nie powinno być wysłane wcześniej? żeby chociaż jeszcze istniała możliwość wzięcia zaświadczenia o głosowaniu w innym miejscu? oczywiście, że nie, przecież to jest zrobione specjalnie, żeby młodzi się #!$%@? przez kolejki i zrezygnowali z głosowania na przeciwnika, jezus maria
i co ja mam teraz zrobić? zaświadczenia już nie wezmę, wyjazd już się nie przełoży magicznie, a ja się dowiaduje teraz, z samego rana, takich rzeczy... cała sobota psu w dupe
#wybory #tvpis
  • 22
@lukija: @mateusz-zahorski: doklasnie. Mam tak samo , idę rano i wyjeżdżam potem. Liczę ze nikt się nie będzie awanturować z kolejki bo stare baby tych smsow chyba nie czytają. Jak ktoś z komisji zaprosi +60 to podejdę z różowym i powiemy ze chcemy szybko zagłosować. Jak będzie szarpanie to nie odpuszczam, dzwonię na policję bo nigdzie nie ma w żadnej konstytucji ani tarczy 4.0 żeby ludzi w kolejce puszczać na