Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Najgorszy w maturach jest chyba okres oczekiwania na wyniki, nie samo pisanie ich.

I co najlepsze, przed maturą praktycznie wcale nie chciało mi się uczyć, nic nie robiłem - i raczej dobrze nie napisałem.

Co zacząłem robić przez wakacje? Uczyć się, głównie matematyki rozszerzonej. Przerobiłem więcej niż przed maturami w sytuacji, gdzie i tak to nie ma znaczenia (°°

#zalesie #szkola #matura

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #5f0980e2e270c575295b8efc
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: LeVentLeCri
Roczny koszt utrzymania Anonimowych Mirko Wyznań wynosi 235zł. Wesprzyj projekt

[==============..........................] 36% (85zł/235zł)
Uzbieraliśmy już na 2 lat działania AMW!
  • 8
OP: @Cumpelnastodwa: wiesz, najlepsze jest, że coś w tym jest
nie tylko z matematyki tak mam, ze wszystkich innych przedmiotów też tak mam

kochałem informatykę, ale przed maturą też nie mogłem nawet usiąść przed komputerem
Wczoraj wstałem o 6, i siedziałem przy aplikacji sieciowej i książkami do 19 (┛Д)┛彡

Nawet Pana Tadeusza zacząłem czytać.

Wiem, że się powtarzam, ale serio tego nie rozumiem
@AnonimoweMirkoWyznania: wiem ze pozno odpisuje ale najlepsze co mozna zrobic w wakacje po maturze to isc do pracy - jakiejkolwiek byleby miec jakis kontakt z drugim czlowiekiem, zbierac doswiadczenie czy sobie dorobic po prostu. teraz jest oczywiscie trudniej przez wirusa ale jak ja jeszcze bylem po maturze to ogloszen sie az roilo - robilem jako tlumacz i w call center