Wpis z mikrobloga

@Gallg: Totalne wyjebongo, na Malcie jest obecnie chyba 5 wykrytych przypadków, wiec ludzie maja to w dupie. Maseczki w autobusach i sklepach niby obowiązkowe, ale średnio to respektują i wymagają. Restauracje, plaże, baseny - wszystko otwarte, dziś turystów jak mrówkow. Zreszta daleko szukać - leciałam w piątek LOTem i załoga tez miała w dupie, wszyscy maseczki na brodzie ( ͡° ͜ʖ ͡°) Geberalnie zdrowe podejście, ale wiadomo
@Kwasna_Ostryga Ja dopiero ogarniam wylot w połowie sierpnia i szczerze jestem zdziwiony cenami lotów(LOT bierze w obie strony 550). Do tego noclegi w cenie jak nad Bałtykiem. Już żałuję, że dopiero odkryłem ten kierunek na urlop.
@Gallg: Za dwie osoby daliśmy łącznie, uwaga, 1200 zł z przelotami z Okęcia i 7-dniowym noclegiem na Malcie, 500m od płazy :) Polecam zagraniczne kierunki, gwarancja pogody, widoków i dobrych cen (za obiad nie zapłacisz więcej niż 10 euro, kawa to jakieś 1,5-2,5 euro, ogólnie tanioszka). Polskie morze jest piękne, ale niestety drogo, pogoda niepewna i brudno.
@Gallg: Przy wylocie na Maltę wypełniasz kwestionariusz lokalizacji - najlepiej wydrukuj go wcześniej i wypełnij, na lotnisku na Malcie wrzucasz go do specjalnej urny i wsio. Zero procedur. W drodze powrotnej - jeszcze nie wiem, jutro rano mam lot wiec napisze cos więcej, ale nie słyszałam, żeby były jakieś specjalne procedury.