Wpis z mikrobloga

Wyszłam sobie dzisiaj sama jeszcze raz do knajpki, do której już dawno chciałam iść i było naprawdę super ʕʔ w sumie często sobie wychodzę sama w różne miejsca (muzea, kawiarnie, restauracje) i nigdy mi się to nie wydawało jakoś specjalnie spektakularne, ale jak wspomniałam o tym kilku osobom, to spotkałam się z bardzo dużym zdziwieniem i pytaniami.

Także #rozowepaski i #niebieskiepaski - jak nie macie z kim iść w miejsce, które Wam się podoba, to podcast na słuchawki i idźcie sami. A nawet, jak macie z kim iść, to też tak możecie zrobić ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#introwertycy #jedzenie #niewiemjaktootagowac #krakow
S.....n - Wyszłam sobie dzisiaj sama jeszcze raz do knajpki, do której już dawno chci...

źródło: comment_1594496911sxhCaeWtHXP45SbXxWpQ4A.jpg

Pobierz
  • 78
@Snuffkin: No tak, w czasach gdzie kazdy ma ziomeczkow z ktorymi zawsze jest wspaniale, gdy zesra sie w kiblu rowniez i pierrdoli o tym na FB czy Insta itp. zrobienie cos samemu to spektakularny wyczyn. Gdzie ten swiat zmierza :)

Jesli masz znajomych ktorzy nie sa w stanie sami gdzies wyjsc bo “co ludzie powiedza” to dobrze juz w glowach maja porobione.

Z drugiej strony, rozni sa ludzie, wiec rob co
@Snuffkin: takie wychodzenie jest super! Siedzisz sobie, spokojnie, w ciszy, jesz/podziwiasz/zwiedzasz/oglądasz w zależności gdzie jesteś, nikt nie trajkocze o jakichś pierdołach, piekna sprawa ()

Swoją droga... dobre jedzenie? Może sam się wybiorę!
@Snuffkin: Ja tez często lubię sama gdzieś wyjść i moi znajomi reagują na to tez ze zdziwieniem, ale ważne żeby samemu się czuć z tym dobrze. Uważam ze nie ma czego się wstydzić, a ludzie wokół ogólnie maja to gdzie albo wcale nie zwracają uwagi :D
@Snuffkin: najlepiej jak jeszcze zostawisz sobie z 300-400zł które oszczędzałeś. I idziesz do takiej lepszej knajpy samemu w słuchawkach. Jesz i pijesz przez 5 godzin samemu po czym wychodzisz. Wszyscy patrzą jak na debila, a typ pojadłeś, popiłeś różnych drinków, jeszcze przeczytałeś książkę ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Snuffkin: aż dziwie się ze Twoi znajomi niedowierzają ze można robić samotne wypady gdziekolwiek, zjeść/ wypić/ zwiedzić etc. zawsze myślałam ze to raczej normalne, tak samo normalne jak wyłażenie w grupie :)
@odwrocone_ytrewq
@choochoomotherfucker

samotne podróżowanie jest przesuper! ja za tydzień jadę za granice na dwa tygodnie. Towarzycho do wódeczki zawsze się znajdzie, a i co dzień może być inne xD
@Snuffkin jestem totalnym ekstrawertykiem i lubie spotykac sie z ludzmi ale jak chce isc na koncert to ide na koncert i nie musze nikogo prosic by ze mna poszedł i nigdy nie uwazalam ze to dziwne.
@Snuffkin: Ja często sam jeździłem na wakacje. Robienie nieszkodliwych rzeczy dla samego siebie jest bardzo ważnym składnikiem naszego życia tak że w sytuacji gdy jesteśmy już w związku.
@Snuffkin: również sam często odwiedzam krakowskie knajpy, puby, kawiarnie, piekarnie, czy cokolwiek innego na co mam właśnie ochotę. Dziś w planach Fornir i może jakiś park. Podcasty i książka rozwiązują problem potrzebowania w tych miejscach drugiej osoby ʕʔ
Polecam ten sposób życia