Wpis z mikrobloga

@fenis Zaskoczę Cię. Nie trzeba być wyborca ** aby wyznawać filozofię ruchu ośmiu gwiazdek. Na tym polega jego fenomen i zjednoczenie się ponad politycznymi podziałami ( ͡º ͜ʖ͡º) Ludzie mają dość.
  • Odpowiedz
@Perthro: I człowiek by sobie chciał pizzy zjeść w spokoju, bez polityki. To nie. #!$%@?, trzeba zamanifestować, bo właściciel to elita, pizza z ośmiorniczkami, a na ścianach wiszą europejskie flagi. #!$%@?ć taką pizzerię


@fenis: o typie współczuje Ci jak ci żyły strzelają i pot kapie z nerwów po skroniach bo pizzeria ma gwiazdki na banerach xD Weź kup sobie ośmiorniczki w biedrze za 12 zł i przejdź rowerem by manifestować
  • Odpowiedz
@fenis: Jak pójdziesz do pierdla na podstawie gównoprawa uchwalonego o północy na pięćsetnej stronie napisanej na kolanie ustawy, to będziesz mógł nauczać o agoryzmie pod celą. Chyba nie ogarniasz, o jaką stawkę tu idzie.
  • Odpowiedz
@fenis: Roznica jest taka ze jak * obraża to jest dzielenie społeczeństwa,to jest napedzanie hejtu,plucie jadem i same straszne rzeczy.

Ale jak obraża * to jest wszystko ok przecież to jasne jak slonce ze o *** i jego wyborcach mowi sie wszystko co najgorsze.
¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@thisisthesix: przedsiębiorstwa nie powinny się angażować w walkę polityczną. Ja bym np wybrał knajpę obok bo mnie nie interesuje twoja agitacja polityczna, przyszedłem tam zjeść a nie słuchać o tym czy o tamtym.
  • Odpowiedz
I człowiek by sobie chciał pizzy zjeść w spokoju, bez polityki. To nie. #!$%@?, trzeba zamanifestować, bo właściciel to elita, pizza z ośmiorniczkami, a na ścianach wiszą europejskie flagi. #!$%@?ć taką pizzerię


@fenis: Jego pizzeria i se ją będzie ozdabiał jak chce. Jak Ci nie pasuje idź do innej. Ja #!$%@?
  • Odpowiedz