Wpis z mikrobloga

Jakaś dobra, najlepiej darmowa aplikacja do nauki matematyki? Jestem w ostatniej klasie 3 liceum, i chciałbym się wziąć za to. Może nie jestem aż takim głąbem, natomiast fajnie, jakby tam było wszystko ładnie opisane, wraz z ćwiczeniami :D
#pytanie #matematyka #liceum #matura
  • 7
Ja swojego czasu uczyłem się z matemaksem. Wszystkie tematy po kolei. Do matury podstawowej przygotuje Cię bardzo dobrze.
Aplikacje są o tyle złe, że pokazują od razu wynik, a do nauki potrzeba praktyki
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Heexi: rób matury, arkusze.pl i jazda. Na początku może być trudno, ale przeanalizujesz sobie kilka rozwiązań do zadań których nie rozumiesz i będzie gitara, ale musisz stosunkowo wcześnie zacząć, na przykład teraz właśnie xD
@Heexi: Moim zdaniem aplikacja odpada, kupuj matemaksa/etrapeza, kup sobie książkę kiełbasy jak jesteś ambitny, lub zwykły podręcznik nowej ery ten co w szkole, oglądaj najpierw ich jak się robi te zadania, a potem do książki i rób sam, to sprawdzony od lat klucz sukcesu. Oczywiście to nie do końca zadziała jeżeli chcesz atakować PR na np 80%+, ale tym sposobem idzie PP napisać pod około 100% a rozszerzenie też nieźle.