Wpis z mikrobloga

Od rana wysyp alternatywkowych bojówek anty (****). Ale jesteście edgy i trendi, sprzeciwiacie się mainstreamowi, tacy prawdziwi myśliciele.

Od miesiaca nie było normalnego reportażu w Wiadomościach, tylko szczucie, obelgi, nastawianie jednego Polana na drugiego, wymyślanie nieistniejących wrogów, ideologii lgbt z zachodu niszczącej wielką Polskę, tworzenie "debaty" prezydenckiej gdzie w pytaniu zawiera się nazwisko jednego z kandydatów, propaganda, cenzura, manipulacja wyborami tak, żeby głosować poszła tłumnie specjalnie wybrana grupa wyborców.

Kilka dni (****) i już wpisy typu

Te gwiazdki są tak infantylne, że nie wiem jak dorosły człowiek może się tym ekscytować.

Żałosne...

#wybory #wyboryprezydenckie2020
  • 44
@ImNewHere:

to bądźcie lepsi, pokażcie swoją tolerancję i równośc. Narazie jest tylko nienawiść


O czym Ty piszesz, jacy "wy", ja nie napisałem czy się zgadzam z (****). Chodzi mi o to, że ludzie w ramach protestu wymyślili sobie jakieś hasło z powodu frustracji i obelg w ich stronę, czy dobre czy złe to już inna sprawa i o krytykę w postaci zmniejszania powagi tego hasła i kpienia sobie z tej
@ziemba1:

*****+ Fajnie co?


LGBT to nie jest żadna organizacja, tylko określenie na zbiór ludzi nieheteroseksualnych, więc to hasło jest tak samo sensowne jakby w drugiej części gwiazdek napisać "mężczyzn", PiS jest pewną organizacją, którą łączą pewne działania i poglądy, już bardziej na miejscu byłoby używanie skrótu KPH jak już dać przykład "z drugiej strony", bo to jest organizacja.

Jeżeli chodzi Ci o samo słowo "#!$%@?ć" to uważam że jest
@Qlien
"
"... nie wiem jak dorosły człowiek może się tym ekscytować."

Ja uważam że dorosły człowiek może się ekscytować tym co kryje się pod tym hasłem i uważam że wyśmiewanie jego frustracji jest nie na miejscu."

Nie uważasz, że ta frustracja skupiła się w zbyt ordynarnej formie jej manifestacji?
Jestem sfrustrowany żądaniami lewaków do tolerowania wszelkich odchyłów i dewiacji seksualnych prezentowanych publicznie i dlatego mam teraz wszędzie wrzucać *** czy też
@inny_89:

Nie uważasz, że ta frustracja skupiła się w zbyt ordynarnej formie jej manifestacji?


Przecież piszę, że jestem przeciwny słowu "#!$%@?ć" w tym haśle i przyznaję że jest ordynarne i nie popieram tego słowa, chodzi mi o odczucia ludzi w stronę partii i o to że dzisiaj jest "trendi" sprzeciwianie się samej idei wspólnego protestu.

To nie jest postępowe i nie jest inteligentne.


Tak, masz rację, **** i same słowa
@ziemba1: Ja rozumiem o co Ci chodzi, ale należy poprawnie używać pewnych określeń i zwrotów, bo jedno słówko może całkowicie zmienić sens wypowiedzi. Tak jak ktoś używa "pol**** obozy koncentracyjne" i tłumaczy że wiadomo o co chodzi i że ludzie niepotrzebnie się oburzają. Oburzają się jak najbardziej słusznie.

btw czym sa ludzie literki?


nie rozumiem
@ImNewHere: Ja nie wiem jak ta złodziejska kasta, gorszy sort, zdradzieckie mordy, mogą spojrzeć w lustro po napisaniu tych 8 gwiazdek.

Łatwość z jaką Wam przychodzą te "porównania" jest zadziwiająca. Od kilku lat politycy i zwolennicy * udowadniają że ludzie o innych poglądach to dla nich wrogowie i nagle jak po 5 latach plucia ktoś postanowił powiedzieć basta i oddać, to pojawiają sie głupki co piszą "gdzie Twoja tolerancja lewaku, pokaż
@Qlien: definiowanie ludzi nie jako jednostki a jako kolektyw przez przynaleznosc do jakiejs grupy to stary komunistyczny zabieg ktory niestety wchodzi do naszej swiadomosci przez zmiane jezykowa i determinuje nasz sposob myslenia
dla mnie nie ma czegos takiego jak czlowiek literka bo nie definiuje ludzi przez swoja orietnacje

Polityka oparta na tożsamości grupowej także nie wzięła się znikąd: ma swoje źródło w wizji „wszystkich ludzi” jako abstrakcji, którą następnie dzielimy na
Nie uważasz, że ta frustracja skupiła się w zbyt ordynarnej formie jej manifestacji?

Przecież piszę, że jestem przeciwny słowu "#!$%@?ć" w tym haśle i przyznaję że jest ordynarne i nie popieram tego słowa, chodzi mi o odczucia ludzi w stronę partii i o to że dzisiaj jest "trendi" sprzeciwianie się samej idei wspólnego protestu.

To nie jest postępowe i nie jest inteligentne.

Tak, masz rację, **** i same słowa są słabe.