Wpis z mikrobloga

Dla Was przegrwyem jest brak partnera/ki, dla Was przegrywem jest brak stosunków seksualnych. Dla mnie przegrywem jest to że urodziłem się „istotą seksualną”- niewolnikiem własnego organizmu. Każdego dnia cierpię, z powodu że nigdy nie będę tak naprawdę wolny, jak wolne są osoby aromantyczno-aseksualne. Życie dało mi brzemię, w postaci heteroseksualizmu a moja aromantyczna psychika wciąż próbuję z tym walczyć, już od ok 4 lat. Albo tę walkę wkrótce wygram albo wjedzie magik na pełnej #!$%@? ( ͡° ͜ʖ ͡°) #przegryw #seks #blackpill #aseksualizm #aseksualnosc #wygryw
EwolucjaPrzegrywa - Dla Was przegrwyem jest brak partnera/ki, dla Was przegrywem jest...

źródło: comment_1594551359rvfGBhDjpjttJaYOR4tg1e.jpg

Pobierz
  • 15
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@EwolucjaPrzegrywa: potrzebne czy nie, tacy się rodzimy, więc chyba pora się z tym pogodzić, zamiast robić z siebie ofiarę, jakbyś był jedyną osobą na świecie, która odczuwa popęd? Twoi koledzy z tagu mają ten sam problem, a zachowujesz się, jakby Twój ból był większy niż ich.
@EwolucjaPrzegrywa: @Tylkoprzechodze: nie no ja rozumiem i ona pewnie też, alr ty naprawdę się gubisz xD narzekasz, ale zamiast przejść na inną ścieżkę życia, gdzie będziesz potrafił dostrzec inne przyjemności z życia to wolisz narzekać. Jeżeli masz na myśli stosunki damsko męskie, to tak jak napisałem - poczytaj platona, bo starożytni byli bardziej ogarnięci życiowi niż średniowieczni i jacykolwiek po nich.